Wyjątkowe apartamenty LAS na Półwyspie Helskim – teraz z rabatem 4 proc.

2022-09-20 11:10
publikacja
2022-09-20 11:10
LAS – kameralne apartamenty na Półwyspie Helskim (Materiały dla mediów)

Półwysep Helski to letnia – ale nie tylko – enklawa wypoczynku, dobrej zabawy i sportów wodnych. Jego unikatowy charakter i bezpośredni dostęp do morza sprawiają, że chętnie wybierają się tam ludzie z całego kraju i nie tylko. Nic więc dziwnego, że apartamenty serwisowane są tam szczególnie atrakcyjnym produktem inwestycyjnym. Te w nowej inwestycji LAS w Jastarni, realizowanej przez Euro Styl, wyprzedają się „na pniu”, a ostatnie kilkanaście, które zostało w ofercie, do końca września kupić można z rabatem 4 proc. 

Dobro pożądane

Możliwości tworzenia nowej zabudowy na Półwyspie Helskim są z naturalnych względów mocno ograniczone. Nieliczne, nowe inwestycje cieszą się więc dużym zainteresowaniem. Tak jest również w przypadku inwestycji LAS. Powstaje ona obok innej tego typu inwestycji tego dewelopera – WYDMY. LAS i WYDMA, choć powstają niezależnie, wspólnie, wraz z przynależnym do nich terenem rekreacyjnym stworzą nowoczesny kompleks turystyczny. Będzie to idealne miejsce do wypoczynku w otoczeniu natury.

LAS to trzy kameralne, 3-piętrowe budynki z apartamentami o powierzchniach od 30 do 108 m kw., z ogródkami na parterach oraz tarasami, balkonami lub loggiami na piętrach. W ofercie sprzedaży pozostało już tylko 17 z 60 apartamentów. Do końca września zakupić je można z 4-proc. rabatem. Z kolei WYDMA to dwa 3-piętrowe, kameralne budynki - 59 apartamentów o powierzchni od 39 do 74 mkw. Sprzedała się w niesamowitym tempie  jeszcze na etapie przedsprzedaży.

Apartamenty WYDMA&LAS – widok z lotu ptaka (Materiały dla mediów)

- LAS i WYDMA położone są dala od turystycznego zgiełku, w spokojnej części Jastarni i sąsiedztwie niewielkiej Juraty. Apartamenty, których łącznie będzie ponad 100, powstają w bezpośrednim sąsiedztwie sosnowego lasu oraz bałtyckiej plaży i wód Zatoki Puckiej. Półwysep ma naturalnie ograniczony zasób gruntów. Możliwości nabycia nowoczesnego apartamentu na Półwyspie Helskim, w kameralnym otoczeniu, to coś absolutnie wyjątkowego na rynku. W Euro Stylu oferujemy taką możliwość, a dodatkowo do końca września nabywcy mogą liczyć na 4 proc. rabatu przy zakupie  mówi Anna Tuszyńska, Dyrektor Sprzedaży w Euro Stylu.

Dobra inwestycja

Apartamenty w inwestycjach LAS i WYDMA są lokalami użytkowymi, co umożliwia odliczenie 23-proc. podatku VAT od ich wartości, również w przypadku osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. O realizację celów biznesowych właścicieli apartamentów, zainteresowanych skorzystaniem z takiej usługi, zadba profesjonalny operator – spółka należąca do Grupy Dom Development – który zapewni kompleksowe zarządzanie lokalem, jego serwis i wynajem.

- Wszystkie apartamenty wykończone zostaną w standardzie pod klucz, a klienci mają do wyboru jeden z trzech stylów: Słońce, Woda i Wiatr. Słońce jest miękkie, operuje ciepłymi barwami, Woda jest stonowana i elegancka, a Wiatr ma w sobie więcej mocy i żywiołu – ciemniejsze, ostrzejsze barwy. Funkcjonalne aneksy kuchenne wyposażone zostaną w sprzęt AGD, a w łazienkach znajdzie się m.in. zabudowa meblowa z umywalką i pralką oraz prysznic typu walk-in – dodaje Anna Tuszyńska.

Apartament w inwestycji LAS wykończony w stylu Słońce (Materiały dla mediów)


Autorem bryły i zagospodarowania terenu jest pracownia Rayss Group, której projekty cechują  proste bryły zatopione w naturalistycznej zieleni. Z kolei za aranżację eleganckich minimalistycznych, szlachetnych wnętrz, odpowiada pracownia Moniki Potorskiej.

Bogata i nowoczesna infrastruktura

Osobny budynek działającej sezonowo recepcji zapewni gościom codzienną obsługę i komfort, zaś na przylegającym do recepcji tarasie wypoczynkowym będzie można zrelaksować się przy filiżance kawy z coffee pointu. Oprócz recepcji dostęp do apartamentów zapewni dedykowana aplikacja w telefonie, pozwalająca na zdalne sterowanie systemowym zamkiem elektronicznym. Na terenie inwestycji zaplanowano naziemne miejsca parkingowe, w tym również dla niepełnosprawnych, a właścicielom aut elektrycznych komfort zapewni stacja do ładowania. Rowery zaś będzie można przechować pod wiatą rowerową.

LAS – kameralne apartamenty z sezonową recepcją (Materiały dla mediów)

W inwestycjach WYDMA&LAS zastosowano rozwiązania mające na celu minimalizację wpływu na środowisko i zmniejszenie kosztów utrzymania. W inwestycji zastosowane zostaną m.in. pompy ciepła zapewniające odpowiednią temperaturę w apartamentach czy panele fotowoltaiczne wykorzystujące energię słoneczną i pozwalające zoptymalizować koszty eksploatacji części wspólnych Automatyczne ograniczenie korzystania z energii poza sezonem przyniesie właścicielom wymierne oszczędności. Na terenie inwestycji powstaną także ogrody deszczowe, które zapewniając małą retencję w naturalny sposób wesprą istniejący ekosystem.

Komfort wypoczynku, morze aktywności

Szeroka, bałtycka plaża znajduje się w odległości 3-minutowego spaceru leśną ścieżką. Do Zatoki Puckiej – raju dla wind- i kitesurferów – jest zaledwie 100 metrów. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu będą mieli do dyspozycji dwa boiska – wielofunkcyjne i do siatkówki plażowej – z siedziskami w formie leżaków dla amatorów kąpieli słonecznych. Pasjonatom sportów wodnych służyć będzie wiata – surfbox, w której można przechowywać deski czy suszyć pianki. Wieczory uprzyjemni spotkanie z przyjaciółmi w altanie przy palenisku. Pomyślano także o przestrzeni dla najmłodszych, m.in. o leśnym placu zabaw, zlokalizowanym na terenie inwestycji, wśród drzew.

LAS – inwestycja w otoczeniu zieleni (Materiały dla mediów)

- Mieszkańcy stolicy czy innych dużych aglomeracji nie mają morza po sąsiedzku i tyle natury na co dzień, więc oferta apartamentów serwisowanych na Półwyspie Helskim jest dla nich świetnym rozwiązaniem. Opcja ta jest wygodna, bo oferujemy w pakiecie usługę spółki operatorskiej, która zajmie się wynajmem i maksymalizacją zysku właścicieli – podsumowuje Anna Tuszyńska, Dyrektor Sprzedaży w Euro Stylu.

Zakończenie budowy WYDMY planowane jest na II kwartał 2023 roku, przed sezonem wakacyjnym, a LAS zostanie oddany do użytku w II kwartale 2024 roku.


Źródło:Materiał partnera
Przekonaj się, dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w mBanku (RRSO 20,53%)

Przekonaj się, dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w mBanku (RRSO 20,53%)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki