REKLAMA

Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą!

2018-03-09 09:05
publikacja
2018-03-09 09:05

5 lutego wystartowały zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce. W zeszłym roku uczestniczyło w nim aż 6 000 biegaczy ze stolicy Dolnego Śląska.

W sportowej rywalizacji udział wezmą pięcioosobowe zespoły złożone z pracowników firm z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw.  Każdy z uczestników będzie miał do pokonania trasę liczącą blisko 5 kilometrów, która podobnie jak w zeszłym roku, zostanie wytyczona w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. Ponadto w tym roku zwiększono limit uczestników i na biegaczy czeka aż 6 500 pakietów startowych.

- Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest - podkreśla Ewa Mróz i Prezes Fundacji Everest.  

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych - specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Co o 6. edycji mówią wieloletni uczestnicy wydarzenia?

- Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest ważną częścią kultury Credit Suisse. W zeszłym roku ponad 60% naszych pracowników, a jest ich we Wrocławiu i w Warszawie ponad 5 tys., wzięło udział w różnego rodzaju akcjach wolontariackich. Nie mogło zabraknąć nas również na starcie Biegu Firmowego, w tym roku w rekordowym składzie blisko 300 zawodników w obydwu miastach - mówi Katarzyna Józefowicz, Dyrektor Zarządzająca Credit Suisse Wrocław.

Sponsorami Biegu Firmowego we Wrocławiu są:

KRUK SA. (Sponsor Główny)
3M, AmRest, Credit Suisse, UTC Aerospace Systems, WABCO (Sponsorzy Strategiczni)
Kaufland, Pyszne.pl (Sponsorzy Wspierający).

Żeby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.biegfirmowy.pl oraz opłacić opłatę startową. Ceny wydarzenia kształtują się następująco: 

Pakiet STANDARD 325 PLN/drużyna (65 PLN/os.) - cena do 5 marca. Po 5 marca 350 PLN/drużyna (70 PLN/os.)
Pakiet PREMIUM - z logo firmy - 495 PLN/drużyna (99 PLN/os.) - możliwość zakupu wyłącznie do 15 marca.
Ceny netto.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia www.biegfirmowy.pl oraz na profilach na Facebooku (facebook.com/BiegFirmowy) i Instagramie (@biegfirmowy).

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnej videorelacji z zeszłorocznej edycji w Wrocławiu »

Źródło:
Kredyt z niską marżą dla przedsiębiorców

Kredyt z niską marżą dla przedsiębiorców

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki