REKLAMA

VR Factory Games S.A.: Otrzymanie informacji w zakresie uzyskania certyfikacji na platformę PlayStation gry „Horror Bar VR”Otrzymanie informacji w zakresie uzyskania certyfikacji na platformę PlayStation gry „Horror Bar VR”

2022-04-22 15:27
publikacja
2022-04-22 15:27
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 2 / 2022
Data sporządzenia: 2022-04-22
Skrócona nazwa emitenta
VR Factory Games S.A.
Temat
Otrzymanie informacji w zakresie uzyskania certyfikacji na platformę PlayStation gry „Horror Bar VR”Otrzymanie informacji w zakresie uzyskania certyfikacji na platformę PlayStation gry „Horror Bar VR”
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd VR Factory Games S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu dzisiejszym uzyskał od Sony Interactive Entertainment informację, o uzyskaniu certyfikacji na platformę PlayStation dla gry „Horror Bar VR”. Uzyskanie certyfikacji umożliwia publikację tej gry na dwa największe regiony SIEA (Sony Interactive Entertainment of America) oraz SIEE (Sony Interactive Entertainment of Europe).
Zarząd wskazuje, iż o premierze „Horror Bar VR” na PlayStation VR (planowanej w ciągu najbliższych tygodni) poinformuje w drodze odrębnego raportu bieżącego.
Spółka przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż uzyskanie certyfikacji na platformę PlayStation, może być on istotny z punktu widzenia wpływu na przyszłe przychody Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-04-22 Sławomir Matul Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki