REKLAMA

Ultimate Games zawarł umowę licencyjną z francuską firmą Sakura - Sert

2018-07-19 09:16
publikacja
2018-07-19 09:16

Ultimate Games zawarł umowę licencyjną na używanie logo oraz sprzętu wędkarskiego, do którego prawa posiada licencjodawca, z francuską firmą Sakura - Sert, podała spółka. Umowa ta zastąpiła umowę licencyjną z 28 listopada 2017 r.

fot. / / Ultimate Games

"Zgodnie z zawartą umową licencjodawca udzielił spółce nieograniczonej licencji na używanie logo oraz sprzętu wędkarskiego, do którego prawa posiada licencjodawca, w następujących grach spółki:
- Ultimate Fishing Simulator (PC),
- Ultimate Fishing Simulator (Mobile),
- Pro Fishing 2018,
- Ultimate Fishing Simulator 2019 (Mobile)" - czytamy w komunikacie.

W ramach podpisanej umowy licencyjnej, strony zobowiązały się do prowadzenia intensywnych, długotrwałych, zakrojonych na szeroką skalę działań marketingowych, obejmujących m.in. promowanie gier na kanałach social media, stronach i serwisach internetowych należących do licencjodawcy, akcje PR-owe, kampanie mailingowe, a także wykorzystanie relacji z najważniejszymi dystrybutorami, podano również.

Licencjodawca posiada w swojej ofercie kilkanaście uznanych na całym świecie marek sprzętu wędkarskiego m.in. Gamakatsu, Fuij, Ryobi, Garbalino.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło:
Tematy
Zamów kartę flotową BP Komfort Prepaid i odbierz 200 zł w prezencie

Zamów kartę flotową BP Komfort Prepaid i odbierz 200 zł w prezencie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki