Tomasz Nawrocki nowym prezesem Agencji Nieruchomości Rolnych

10.10.Warszawa (PAP) - Tomasz Nawrocki został prezesem Agencji Nieruchomości Rolnych (ANR) - poinformowało PAP biuro prasowe ministerstwa rolnictwa. Nominację wręczył w piątek minister rolnictwa Marek Sawicki.

Nawrocki zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Kuźmińskiego (PO), który został odwołany przez premiera na wniosek Sawickiego "ze względu na utratę zaufania".

41-letni Nawrocki od 18 sierpnia 2008 roku pełnił obowiązki wiceprezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). Poprzednio - do lutego 2008 r. - był związany z Akademią Podlaską. Od lutego 2008 r. zatrudniony był na stanowisku Dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie.

Pracę zawodową rozpoczął w 1993 roku jako asystent, a następnie adiunkt w Katedrze Ekonomiki i Organizacji Rolnictwa tej uczelni. Jednocześnie od 1999 roku współpracował z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Siedlcach - najpierw jako wykładowca, następnie adiunkt w Katedrze Ekonomii i Zarządzania.

Jest doktorem nauk ekonomicznych na Wydziale Ekonomiczno- Rolniczym (obecnie Wydział Nauk Ekonomicznych) Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tematem jego pracy doktorskiej było kredytowanie indywidualnych gospodarstw rolniczych w Polsce w latach 1994-1999. (PAP)

awy/ pad/ gma/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~nemo

jak to jest jak sie traci stołek?zwalnial pan innych zwolniono i pana...jakie mamy samopoczucie?ludzie mówią ze dał sie pan omamić jednemu z dyrektorow OT,który wbrew pozorom nie miał żadnych wpływow i od poczatku bylo wiadomo ze realizuje własne cele i nigdy nie miał ochoty pana wspierac bo wszyscy wiedza ze ten facet był kompletnie niemerytoryczny i pośrednio wyleciał pan przez niego...a mogło być zupełnie inaczej

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~rolnik

ciekawe jak to sie dzieje

!

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,2% IV 2019
PKB rdr 4,7% I kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,9% III 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 164,53 zł III 2019
Produkcja przemysłowa rdr 9,2% IV 2019

Znajdź profil