Telewizja Republika o zatrudnieniu Misiewicza: Prowadzimy rozmowy

Zarząd Telewizji Republika prowadzi rozmowy z Bartłomiejem Misiewiczem na temat jego zatrudnienia. Negocjacje dotyczą tworzenia programu o bezpieczeństwie i obronności.

(fot. Michał Dyjuk / FORUM)

W piątek na stronie internetowej telewizjarepublika.pl został opublikowany komunikat prasowy Zarządu Telewizji Republika S.A. w sprawie rozmów z Bartłomiejem Misiewiczem dotyczących jego zatrudnienia w Telewizji Republika.

Zarząd poinformował, że prowadzi rozmowy z byłym rzecznikiem prasowym MON na temat: "tworzenia programu o bezpieczeństwie i obronności na antenie Telewizji Republika". W komunikacie czytamy, że z racji pełnionych przez siebie funkcji i doświadczenia były szef gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza posiada "duży potencjał medialny, gruntowną wiedzę na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem i obronnością (...), a także doświadczenie medialne".

Z treści komunikatu wynika, że rozmowy o współpracy Misiewicza z Telewizją Republika są prowadzone już od jakiegoś czasu i obie strony doszły do wstępnego porozumienia. Zarząd zapowiada, że "szczegóły dotyczące kształtu programu, zagadnień realizacyjnych oraz daty emisji będą ustalane z kierownictwem Redakcji oraz Zarządem Spółki", zaś "zarząd i kierownictwo redakcji wyrażają nadzieję, że nowy program wzbogaci ofertę programową stacji oraz okaże się sukcesem rynkowym". (PAP)

kka/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 1 ~CIEĆmisiewicz

MISIEWICZ NA PREZYDENTA, PREMIERA, MINISTRA OBRONY NARODOWEJ ORAZ NA BISKUPA SIĘ NADAJE, BO TAKI TŁUŚCIUTKI SALCESON BEZ WYKSZTAŁCENIA. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ZA TO MA: SPRZĄTAŁ W APTECE, ROBIŁ DOBRZE TEMU STAREMU WARIATOWI, BYŁ RZECZNIKIEM MON I WYSTĘPOWAŁ W MEDIACH KONCERNU RYDZYKA.

! Odpowiedz
0 2 ~Gaga

Bujaj wory cieciu

! Odpowiedz
0 1 ~jurek35

No faktycznie jest o czymś rozmawiac n

! Odpowiedz
0 6 ~Zdzicho

Misiewicz na prezydenta!

! Odpowiedz
0 7 ~Jozef

Omnibus :)

! Odpowiedz
1 4 ~But

Niech napiszą wprost że trzeba się przysłużyć władzy i to jest główne przesłanie"wolności" wysługiwanie się władzy.
Też miałem w pracy taką sytuację, do pracy przyjęta córka jednego z przedsiębiorców, pudło bezmyślne i beZ logicznego myślenia jedynie z torebką LV stale.
To było tylko po to aby były intratne kontakty z jej tatusiem.
To zwykła korupcja i rozsadzanie normalności od środka.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 5 ~wkk

Jaka telewizja tacy wspolpracownicy.Tej pisowskiej propagandowki prawie nikt nie oglada dlatego zaangazowanie pomocy aptekarskiej bedzie mile widziane.Ciekawe komu bedzie tam dogadzal ten ekspert.A swoja droga dostali rozkaz od antosia to pewno beda musieli go przyjac.

! Odpowiedz
2 4 ~OjTam_PoCoMi_MGR

NIE NAUKA, A CHĘĆ SZCZERA ZROBI Z CIEBIE MILIONERA!...

I nawet nie ma wykształcenia...

Przynajmniej tak wikipedie mówią... ;) ;)

! Odpowiedz
0 5 ~general_Misia

a nie kwity robia co robia? a kwity na jaich decydentów?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.