Tablet za złotówkę do lokaty w Idea Banku

2012-12-10 10:38
publikacja
2012-12-10 10:38

Tablet za symboliczną złotówkę można od dziś otrzymać w banku. Wystarczy otworzyć lokatę, aby w promocyjnej cenie kupić urządzenie Apple iPad mini lub Samsung Galaxy Tab 2 7.0. Oferta dostępna jest tylko w Idea Banku. Wystarczy ulokować 5 tys. zł.

- Dając klientom możliwość zakupu nowoczesnego urządzenia po promocyjnej cenie zachęcamy ich do rozpoczęcia współpracy z Idea Bankiem. Dzięki tej ofercie mamy szanse być nie tylko bankiem dla przedsiębiorców, ale też bankiem dla Świętych Mikołajów - mówi Edyta Wilczek, dyrektor marketingu.

Wystarczy oszczędzać trzy miesiące

Propozycja kierowana jest do osób, które założą w banku lokatę. Depozyty są tak skonstruowane, że umożliwiają elastyczny dobór okresu oszczędzania. Minimalny czas oszczędzania wynosi trzy miesiące, ale dostępne są też inne warianty: 6,12 lub 36 miesięcy. O wyborze tego okresu decyduje klient, a wycofując się w ciągu trzech dni po jego upływie zachowuje pełne prawo do naliczonych odsetek. Zasada ta dotyczy również zakupionego w promocji sprzętu - posiadacz lokaty może z niej zrezygnować już po upływie wybranego okresu rozliczeniowego, nie narażając się na jakiekolwiek koszty związane z dokonanym zakupem.

- Ten ważny punkt z regulaminu promocji powoduje, że oferta "Lokata z tabletem" jest niezwykle elastyczna. Choć sam pomysł zaczerpnięty jest z rynku telefonii komórkowej, to od funkcjonujących tam standardów wyraźnie odróżnia nas pozostawiona klientowi swoboda działania jeśli chodzi o kontynuację współpracy - ocenia Edyta Wilczek. Warto też zwrócić uwagę na prostotę produktu, który opiera się wyłącznie na tradycyjnej lokacie bankowej.

Oprocentowanie odpowiadające ok. 8% na tradycyjnej lokacie

Marka tabletu, który można kupić po promocyjnej cenie, zależy od ulokowanej kwoty. Przykładowo, urządzenie Samsunga można otrzymać lokując już 5 tys. zł, a tablet marki Apple - odkładając już 8 tys. zł. Każdy z tabletów w promocji kosztuje 1 zł. Oprocentowanie lokaty wynosi w pierwszym okresie rozliczeniowym 0,10% w skali roku, ale uwzględniając korzyści z zakupu tabletu za złotówkę, odpowiada ono tradycyjnej lokacie oprocentowanej na poziomie ok. 8%. W pozostałych okresach oprocentowanie (nominalne) zależy od wybranego wariantu lokaty. Przykładowo dla depozytu 2-letniego wynosi 4,5% w skali roku.

Jeden klient może założyć tylko jedną promocyjną lokatę oraz zakupić jedną sztukę sprzętu elektronicznego w oferowanej cenie. Szczegółowe warunki promocji są dostępne na stronie www.ideabank.pl. Oferta "Tablety za lokaty" dostępna jest w placówkach Idea Banku, Tax Care oraz Idea Expert. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą, jak i klienci detaliczni. Liczba tabletów, które można kupić w ofercie z lokatą, jest ograniczona.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki