Szydło komentuje nagranie Morawieckiego ws. BZ WBK

Sprawa taśm powinna być zamknięta i wyjaśniona, dlatego że przy każdej kolejnej kampanii będą wylewały się różne przecieki do mediów - powiedziała wicepremier Beata Szydło. Komentując nagrania z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego zaznaczyła, że "był wtedy osobą prywatną, nie politykiem".

(Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)

W Radiu Zet Szydło była proszona o komentarz do jednego z nagrań premiera Mateusza Morawieckiego, w czasie gdy był prezesem banku BZ WBK. Jak informował Onet, Morawiecki w rozmowie w "Sowie i Przyjaciołach", komentując reklamę banku BZ WBK z Chuckiem Norrisem, powiedział: "Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite".

"Pan premier Morawiecki sam odniósł się do nagrań. Ja chcę powiedzieć, że był oczywiście wtedy osobą prywatną, nie był politykiem, więc jego rozmowy nie są dla mnie jako polityka jakąś kwestią oceny" - skomentowała wicepremier.

"Na pewno trzeba ważyć słowa, natomiast trudno w tej chwili komentować. Nie podejmuję się komentowania już tych różnych wycieków, które będą się pojawiały (...), bo cały spektakl trwa od dłuższego czasu, wczoraj zdaje się opublikowano również nagranie Grzegorza Schetyny, więc ten serial jest cały czas przez kogoś skutecznie realizowany" - powiedziała.

Podkreśliła, że sprawa taśm powinna być "zamknięta i wyjaśniona, dlatego że przy każdej kolejnej kampanii będą wylewały się różnego rodzaju przecieki do mediów". "Tak jak powiedziała Beata Mazurek, jeżeli są jakieś taśmy, jakieś nagrania, połóżmy je na stół" - dodała.(PAP)

ozk/ pat/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 6 karbinadel

Niby był osobą prywatną, ale żeby załapać się na taśmy Sowy, trzeba jednak było być kimś i coś znaczyć. Pani Szydło była i jest z dala od tego niebezpieczeństwa :)

! Odpowiedz
2 7 pytek21

To są taśmy prawdy. W czym on nie miał racji??? Tak wygląda współczesna reklama, ludzie lecą na emocje a nie fakty. Ja w jego wypowiedzi nie widzę nic zlego

! Odpowiedz
10 18 jerloz210935

To znaczy wg.tej pani że osoba prywatna może kraść,malwersować,oszukiwać narod, brawo wybranko dobrej zmiany ,tacy tylko będą nas kompromitować w Europarlamencie.

! Odpowiedz
2 19 elear

Był osobą prywatną, ale teraz jest publiczną, nic nie przeszkadza by znów był prywatną.
Druga sprawa, przecież to taśmy prawdy, pokazujące prawdziwą twarz polityków po, jak tu tak sprawę zamknąć...
Jest taki żart:
- żydzie, gdzie idziesz?
- idę na wojne, paru zabiję i wrócę
- a jak ciebie zabiją?
- mnie? A za co?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 4 search

Co do hejtu na Zydow to malo kto z I sortu wie ze Zona Prezydenta Kraju lezacego w centrum europy, i nie bede mowil ktorego, jest Zydowka. Wiec kawaly o Zydach nie sa na miejscu.

! Odpowiedz
2 2 jan_karter odpowiada search

Mało tego, Morawieccy mają żydowskie korzenie. Sami publicznie mówili, że ich przodkowie zostali uratowani z holokaustu przez Polaków.

! Odpowiedz
0 0 histeryk odpowiada search

i żwawo tańczy kujawiaka :-)

! Odpowiedz
0 4 search odpowiada jan_karter

To taka sama prawda jak to ze dziedek Donalda byl w AK (Africa Korps)

! Odpowiedz

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,1% XII 2018
PKB rdr 5,1% III kw. 2018
Stopa bezrobocia 6,2% I 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 274,95 zł XII 2018
Produkcja przemysłowa rdr 6,1% I 2019

Znajdź profil