Spotkanie flotowe w Gdańsku coraz bliżej

Już za dwa tygodnie odbędzie się konferencja "Dzień dla flot i przedsiębiorców" - spotkanie branży flotowej w gdańskiej Ergo Arenie. Jego uczestnicy będą mieli okazję poznać najciekawsze sposoby zarządzania parkiem aut firmowych wybranych przedsiębiorstw oraz nawiązać nowe, biznesowe kontakty.

Źródło: Bankier.pl

Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się jakimi kryteriami kierują się przy wyborze samochodów, form finansowania i narzędzi optymalizujących koszty firmy Koelner Polska i Normfest Polska. Będą mieli również okazję wziąć aktywny udział w debatach na powyższe tematy i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Przez cały czas trwania "Dnia dla flot i przedsiębiorców" będzie także działać specjalna strefa biznesowa, w której uczestnicy będą mogli w bezpośrednim kontakcie poznać ofertę firm z branży flotowej oraz wymienić doświadczenia ze swoimi kolegami z całej Polski.  

Udział w konferencji jest bezpłatny, a zgłoszenie uczestnictwa jest możliwe pod adresem http://www.dziendlaflot.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Moto Biznes Media, wydawca czasopisma „Biznes Car”, które zadba o zawartość merytoryczną spotkania. Patronat medialny nad konferencją objęły: AutoCentrum.pl, Bankier.pl, eGospodarka.pl, Infor.pl oraz QBusiness.pl.

/BiznesCar

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne