Sondaż: większość Polaków nie chce powtórki wyborów

Ponad połowa Polaków nie chce powtórzenia wyborów samorządowych - wynika z sondażu przygotowanego przez Millward Brown dla TVN24. Według tego badania, za ponownym głosowaniem opowiada się 35 proc. ankietowanych.

Sondaż: większość Polaków nie chce powtórki z wyborów (fot. Andrzej Hulimka/REPORTER / EastNews)


Z sondażu wynika, że powtórki wyborów nie chce 54 proc. Polaków, 35 proc. uważa, że powinny się one odbyć jeszcze raz. a 11 proc. nie ma zdania.

Większość badanych - 62 proc. twierdzi, że wybory nie zostały sfałszowane. Przeciwnego zdania jest 25 proc, a 13 proc. nie ma w tej sprawie ustalonej opinii.

W związku z nieprawidłowościami przy liczeniu głosów powtórzenia wyborów domaga się opozycja.

Millward Brown przeprowadził sondaż telefoniczny 25 listopada na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1004 dorosłych osób.

TVN24/IAR/dw/zr

Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 0 ~miro

kazdy inteligętny wie ze wybory musi wygrac jedyna słuszna ryża partia

! Odpowiedz
1 0 ~Luk

Agenturalna telewizja która stara się na wszelkie sposoby zatuszować problem przeprowadza sondaż nt ponownych wyborów. Jaja sobie robicie? Skoro wybory sfałszowali to sondaż ma być rzetelny?!

! Odpowiedz
1 4 ~dex

w samym pytaniu byla juz manipulacja sugerujaca ze jesli bedziesz chcial powtorzenia wyborow jestes przeciw konstytucji. druga sprawa sondaz powinien byc przeprowadzony dopiero po pytaniu czy wziales udzial w wyborach-i tych powinno sie pytac, a nie wszystkich jak leci rowniez tych co nie glosowali. po trzecie sondaz zrobiony dla calej prawdy cala dobe wiec taki sam jak liczenie w pkw

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 7 ~hm

Badania przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 1004 dorosłych osób w budynkach TVN,\ i TVP a także w siedzibiach Gazety Koszernej i Newsweeka.

! Odpowiedz
0 9 ~ja

to musi być prawda skoro podała to najbardziej rzetelna i obiektywna stacja tvn buehehehehe

! Odpowiedz
9 3 ~ityle

U nas na wsi mówi się już GUPI JAK PISIOR

! Odpowiedz
1 6 ~Paweł

Bo u was na wsi dużo tumanów, którzy robią co wam telewizja wmówi. Inteligentni ludzie potrafią sami ocenić jaka sytuacja panuje w Polsce i kto jest za nią odpowiedzialny. Tuman to ktoś kto kompletnie nie zna się na polityce, nie ma żadnej wiedzy społecznej powtarza jedynie to co usłyszy w propagandowych stacjach. Tuman nie zdaje sobie tylko sprawy z tego, że będąc manipulowanym szkodzi samemu sobie i własnemu krajowi. Dzięki takim tumanom szlachta rozpasa się kosztem obywateli wmawiając, że tak przystoi i to dla waszego dobra. Poleciłbym przeczytać ci "Folwark zwierzęcy", ale żeś tuman to pewnie literatura dla ciebie całkiem obca.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Pol

https://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=9v00dFYt_fIMax mówi jak jest. Zależy Ci na losach Polski? Obejrzyj.

! Odpowiedz
0 0 ~Pol

Jeszcze raz link: https://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=9v00dFYt_fI

! Odpowiedz
6 6 ~rrrrrrrr

a po co powtarzać wybory i generować koszty? przecież to i tak NIC nie zmieni!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil