REKLAMA

SIMFABRIC S.A.: Zawarcie umowy wydawniczej gry Gardenia na terytorium Chin oraz ustalenie daty premiery gry Gardenia: Prologue na konsole PS4/PS5

2021-11-24 14:57
publikacja
2021-11-24 14:57
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 43 / 2021
Data sporządzenia: 2021-11-24
Skrócona nazwa emitenta
SIMFABRIC S.A.
Temat
Zawarcie umowy wydawniczej gry Gardenia na terytorium Chin oraz ustalenie daty premiery gry Gardenia: Prologue na konsole PS4/PS5
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 24 listopada 2021 r. Spółka zawarła umowę wydawniczą (dalej jako: Umowa) z HeartBeat Interactive Entertainment LTD. z siedzibą w Fujian, Chiny (dalej jako: Wydawca) na dystrybucję gry Gardenia (dalej jako: Gra) na terytorium Chin.

W związku z zawarciem Umowy, Gra zostanie wydane na terytorium Chin na platformie sprzedażowej Steam z konta Emitenta. Wydawca będzie odpowiedzialny za wszelkie działania marketingowe, związanych z promocją i sprzedażą Gry na terytorium Chin oraz poniesie wszelkie koszty z tym związane.

Wszelkie autorskie prawa majątkowe do Gry pozostaną u Emitenta. Emitent udziela Wydawcy licencji na okres 3 lat na dystrybucje Gry na terytorium Chin.

Strony ustaliły, że zysk z Gry uzyskany ze sprzedaży na terytorium Chin zostanie podzielony w proporcji 70 % dla Emitenta oraz 30 % dla Wydawcy.

Emitent planuje wydanie Gry, także w wersji chińskiej, w sklepie Steam na komputery PC w dniu 3 grudnia 2021 roku.

W ocenie Emitenta nawiązanie współpracy z chińskim Wydawcą może mieć istotny wpływ na rozwój Emitenta, w szczególności na rozpoznawalność Spółki na rynkach wschodnich oraz jej wyniki finansowe. Emitent nie wyklucza współpracy z Wydawcą przy kolejnych projektach.

Równocześnie Emitent informuje o ustaleniu daty wydania gry Gardenia: Prologue na konsole PS4/PS5 w sklepie PlayStation Store na dzień 26 listopada 2021.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-11-24 Julia Natalia Leszczyńska Prezes Zarządu Julia Natalia Leszczyńska
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki