REKLAMA

Rekordowa liczba nowych zakażeń koronawirusem we Francji

2020-09-19 22:06
publikacja
2020-09-19 22:06
fot. Xinhua / ZUMA Press

W ciągu ostatniej doby we Francji wykryto prawie 13,5 tys. nowych infekcji koronawirusem - podały francuskie władze w sobotę. To najwyższy dotąd dzienny przyrost zakażeń. Od piątku zmarło 26 zainfekowanych osób.

Nowy oficjalny bilans pandemii we Francji to 442 194 zarejestrowane infekcje i 31 274 zgony osób zakażonych.

Od sierpnia Francja mierzy się z drugą falą zakażeń, większą od tej, która nawiedziła kraj wiosną. Liczba zgonów jest jednak jak dotąd znacznie niższa. W ciągu ostatniego miesiące zmarło niespełna 500 chorych, czyli mniej, niż w szczycie pandemii w ciągu jednego dnia. (PAP)

osk/ mal/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
bangladesznadwisla
Poziom śmiertelności jest bardzo niski. Nie ma z czego robić takiej afery. Wystarczy wziąć kalkulator żeby stwierdzić że virus jes niegroźny
bha
Krótkowidzów ,ignorantów ,beztroskich ,nieodpowiedzialnych nawet nie za siebie lecz swoich wszelakich bliskich coraz to niestety więcej wszędzie ,więc nie ma co się dziwić że covid19 na coraz większe możliwości i zakaża coraz więcej osób w wielu krajach na całym świecie. Żałosna krótkowzroczność nic więcej Krótkowidzów ,ignorantów ,beztroskich ,nieodpowiedzialnych nawet nie za siebie lecz swoich wszelakich bliskich coraz to niestety więcej wszędzie ,więc nie ma co się dziwić że covid19 na coraz większe możliwości i zakaża coraz więcej osób w wielu krajach na całym świecie. Żałosna krótkowzroczność nic więcej zazwyczaj do czasu !.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane: Epidemia koronawirusa z Chin

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki