Rachunki bankowe na stacjach Orlen jeszcze nie teraz

analityk Bankier.pl

W połowie ubiegłego roku PKO Bank Polski i PKN Orlen rozpoczęły rozmowy w sprawie rozszerzenia współpracy o nowe produkty. Jak wynika z naszych informacji, PKN Orlen nie zaoferuje jednak na razie na swoich stacjach rachunków bankowych.

PKO BP i Orlen współpracują ze sobą od 2003 roku w zakresie wydawania kart kredytowych z programem partnerskim Vitay. W ubiegłym roku podpisany został list intencyjny w sprawie rozszerzenia oferty o nowe produkty, m.in. konta osobiste.

(PKN Orlen)

Z naszych informacji wynika, że na razie takie produkt nie trafi do oferty. Obie spółki testują jednak możliwe nowe obszary współpracy - w tym obsługi samego koncernu i jego spółek w zakresie produktów bankowych.

Oprócz kart PKO Vitay na naszym rynku dostępnych jest tylko kilka produktów finansowych, które przygotowane zostały z myślą o kierowcach. Citi Handlowy oferuje Motokartę kredytową Citibank BP, która pozwala zbierać punkty w programie Payback. W Deutsche Banku znajdziemy kartę Premium Club powiązaną z programem lojalnościowym stacji Circle K (dawny Statoil). Kartę z moneybackiem dla kierowców ma jeszcze Santander Consumer Bank.

Wojciech Boczoń

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 8 www.eurodolar.pl

Ja zbieram punkty za tankowanie w Orlen i kupuje sobie hot-doga jak jestem w długiej trasie. Gorąco polecam!

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl