REKLAMA

Provident wstrzymuje wizyty domowe doradców

2020-03-16 13:35
publikacja
2020-03-16 13:35

Pandemia koronawirusa zatrzymuje w domach kolejnych pracowników. Provident od poniedziałku (16 marca br.) zawiesił wizyty domowe doradców. Pożyczkobiorcy, którzy płacili raty w gotówce, będą musieli uregulować swoje zobowiązania przelewem na konto bankowe.

fot. / / Pexels

– Podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu spotkań z klientami. Zaleciliśmy naszym doradcom, by tak jak większość Polaków w tym szczególnym czasie, zostali w domu - mówi Tomasz Skiba, dyrektor ds. sprzedaży i członek zarządu w Provident Polska.

Doradcy firmy Provident od poniedziałku (16 marca br.) nie odwiedzają swoich klientów. Pożyczkobiorcy, którzy opłacali raty podczas wizyty pracownika, mogą uregulować zobowiązanie przelewem na konto bankowe

W normalnych warunkach oznacza to niższe wynagrodzenie dla pracowników, którzy otrzymują prowizję za osobisty odbiór pieniędzy. W obecnej sytuacji doradcy nie otrzymają niższych pensji, przeczytamy w komunikacie firmy Provident.

Wiele przedsiębiorstw stara się przejść na system pracy zdalnej lub zmniejszyć ryzyko zarażenia się koronawirusem. PGE zamknęła Biura Obsługi Klienta do odwołania. Jastrzębka Spółka Węglowa przy wejściu do zakładu pracy zamierza postawić namiot oraz mierzyć temperaturę pracownikom wykazującym objawy chorobowe.

Koronawirus zakaża korporacje [Tylko u nas]

Z jednej strony – żele antybakteryjne w kuchni i konieczność zabierania laptopów do domów, z drugiej – kwarantanna skrócona do 5 dni i możliwość pracy zdalnej… tylko dla starszych stażem pracowników. Dotarliśmy do zaleceń przygotowanych przez korporacje z siedzibami w Polsce.

DF

Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
degrengolada
no i bardzo dobrze, bo chodziliście po ludziach co tydzień jakbyście nie mieli kompletnie zaufania do swoich klientów. Gdzie normalnością na rynku jest spłata co miesiąc i w dowolnej formie, a nie "do ręki" BO jak nie to... już tylko brakowało, żebyście codziennie przychodzi albo zamieszkali z tymi klientami.
innowierca
Bo to nie doradca tylko poborca. No niezle, to co tydzien lup lup!! w drzwi i oddawaj kase.
ameba1
A kogo obchodzi jakiś provident. Wydawało mi się, że to jest portal dla mądrych ludzi.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki