Polnord może otrzymać 34,7 mln zł odszkodowania

2020-07-07 18:04
publikacja
2020-07-07 18:04
Polnord

Polnord otrzymał powiadomienia o dwóch decyzjach Starosty Legionowskiego, ustalających wysokość odszkodowania dla spółki w łącznej kwocie 34,7 mln zł za wygasłe prawo użytkowania wieczystego działek, przejętych pod drogi publiczne na terenie warszawskiego Wilanowa - poinformował deweloper w komunikacie.

Jak podano, decyzje dotyczą ustalenia odszkodowania za działki o łącznej powierzchni ponad 5,9 ha.

"Decyzje te nie są ostateczne, przysługuje od nich odwołanie do Wojewody Mazowieckiego w Warszawie. Spółka, po szczegółowym przeanalizowaniu decyzji rozważy, czy złoży od nich odwołanie" - podano w komunikacie. (PAP Biznes)

sar/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
sel
Czyli w związku z niewykonaniem przez Warszawę wyroków o odszkodowania za drogi zasądzone przez NSA dla Polnordu , opieszałością 8lat? , wojewoda zlecił wykonanie czynności innemu Powiatowi , a Warszawa musi odszkodowania zapłacić , chociaż może jeszcze kwestionować wysokość , ale Polnord również i nie tylko wysokość Czyli w związku z niewykonaniem przez Warszawę wyroków o odszkodowania za drogi zasądzone przez NSA dla Polnordu , opieszałością 8lat? , wojewoda zlecił wykonanie czynności innemu Powiatowi , a Warszawa musi odszkodowania zapłacić , chociaż może jeszcze kwestionować wysokość , ale Polnord również i nie tylko wysokość ale odsetki i straty spowodowane takim opóźnieniem,., a jak nie zapłaci to komornik ma pełne prawo zabrać z konta.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki