REKLAMA

Pierwsza taka Żabka. Ruszył sklep w nowym formacie

2023-03-21 07:55
publikacja
2023-03-21 07:55

Żabka często testuje innowacyjne pomysły na prowadzenie biznesu. Tym razem uruchomiła zupełnie nowy format sklepu - wyspę w galerii handlowej. Będzie tam można m.in. kupić kawę czy hot dogi.

Pierwsza taka Żabka. Ruszył sklep w nowym formacie
Pierwsza taka Żabka. Ruszył sklep w nowym formacie
/ Żabka

W Galerii Pestka w Poznaniu sieć debiutuje ze swoim nowym konceptem. Wyspa ma 12 mkw. i uzupełnia ofertę gastronomiczną galerii. "Jesteśmy tam, gdzie nasi klienci" - chwali się sieć.

Prace nad konceptem trwały kilka miesięcy. Po przeprowadzeniu wielu rozmów udało nam się stworzyć format, który odzwierciedla nasze intencje i potrzeby galerii. Słuchaliśmy opinii klientów i staraliśmy się dostosować naszą ofertę do ich potrzeb. Przeprowadziliśmy także analizę rynku w centrach handlowych, aby lepiej zrozumieć, jak działa ten sektor i jakie są jego perspektywy. Zajął się tym zupełnie nowy dział ekspansji Żabki - informuje sieć.

Wyspy handlowe są wykorzystywane przez przedsiębiorców do sprzedaży drobnych produktów bądź prowadzenia punktów usługowych. Najczęściej można na nich spotkać kosmetyki, biżuterię czy drobne punty spożywcze i upominki.

W ciągu najbliższych miesięcy powstaną kolejne wyspy Żabki w trzech dużych miastach.

Żabka
Żabka

Sieć prowadzi już ponad 9 tys. tradycyjnych placówek handlowych oraz 50 bezobsługowych Żabek Nano. W planach jest uruchomienie modelu Drive - ma się on pojawić najpierw w Piasecznie, potem w Zduńskiej Woli. Pod koniec ubiegłego roku sieć uruchomiła pierwsze dwa punkty przy autostradzie (przy tzw. MOP-ach). Sieć planuje też ekspansję do szkół, szpitali oraz niektórych zakładów pracy.

Własna działalność gospodarcza a podatki

Jaką formę opodatkowania wybrać?

Własna działalność gospodarcza a podatki

Założyłeś własną firmę? Kolejnym krokiem w jest wybór sposobu rozliczania się ze skarbówką z tytułu osiąganych dochodów. Odpowiednia formy opodatkowania, dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy, niesie ze sobą korzyści finansowe. Warto o nich wiedzieć!<BR> Pobierz e-booka zostawiając zgody, albo zapłać 20 zł
Masz pytanie? Napisz na marketing@bankier.pl

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

KWS

Źródło:
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (6)

dodaj komentarz
dawid_gmyrek
CV Partners ewidentnie już nie wystarcza kopiowanie modelu "7-Eleven" i teraz Żaba ma przypominać wózki z parówkami oraz pretzlami z serem smrodzące ulice wielu jankeskich miast - żałosne!
dawid_gmyrek
"Podgrzewamy parówki cały dzień" - lovely!

szprotkafinansjery
"Sieć planuje też ekspansję do szkół, szpitali oraz niektórych zakładów pracy."
Jeszcze tylko tam brakuje żabiej drożyzny.
zdzislaw_
Żywność maksymalnie przetworzona dostępna na wyciągnięcie ręki - hot dogi, cukry złożone - możesz jeść ile chcesz. Wykup sobie jeszcze abonament na hot doga i kawe - pożyjesz o 15 lat krócej. Widzieliście nowo wybudowane centrum logistyczne w Radzyminie pod Warszawą - kolos - dla mnie jest to symbol wypaczenia sklepu z produktami Żywność maksymalnie przetworzona dostępna na wyciągnięcie ręki - hot dogi, cukry złożone - możesz jeść ile chcesz. Wykup sobie jeszcze abonament na hot doga i kawe - pożyjesz o 15 lat krócej. Widzieliście nowo wybudowane centrum logistyczne w Radzyminie pod Warszawą - kolos - dla mnie jest to symbol wypaczenia sklepu z produktami spożywczymi.
forfun
Piękny korpo bełkot:

Prace nad konceptem trwały kilka miesięcy. Po przeprowadzeniu wielu rozmów udało nam się stworzyć format, który odzwierciedla nasze intencje i potrzeby galerii. Słuchaliśmy opinii klientów i staraliśmy się dostosować naszą ofertę do ich potrzeb. Przeprowadziliśmy także analizę rynku w centrach handlowych,
Piękny korpo bełkot:

Prace nad konceptem trwały kilka miesięcy. Po przeprowadzeniu wielu rozmów udało nam się stworzyć format, który odzwierciedla nasze intencje i potrzeby galerii. Słuchaliśmy opinii klientów i staraliśmy się dostosować naszą ofertę do ich potrzeb. Przeprowadziliśmy także analizę rynku w centrach handlowych, aby lepiej zrozumieć, jak działa ten sektor i jakie są jego perspektywy. Zajął się tym zupełnie nowy dział ekspansji Żabki

goowno w papierku zamiast kilku słów

Powiązane: Zakupy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki