REKLAMA
GPW

Orlen uruchomi publiczną emisję obligacji serii C w ramach programu z '17

2018-04-24 18:30
publikacja
2018-04-24 18:30

PKN Orlen uruchomi kolejną transzę emisji obligacji w ramach programu zatwierdzonego w 2017 r. - podała spółka w komunikacie. Obligacje serii C zostaną sprzedane w ramach oferty publicznej.

"Zarząd spółki zadecydował o uruchomieniu emisji serii C obligacji na okaziciela w ramach programu publicznych emisji obligacji skierowanych do inwestorów indywidualnych" - napisano.

"Ostateczne warunki emisji obligacji serii C zostały przekazane przez spółkę do Komisji Nadzoru Finansowego i zostaną opublikowane przez spółkę 25 kwietnia 2018 roku, w formie raportu bieżącego oraz na stronie internetowej PKN Orlen SA" - dodano.

Spółka podała, że program emisji obligacji zakłada wyemitowanie w kilku seriach obligacji do łącznej kwoty 1 mld zł w okresie 12 miesięcy od daty zatwierdzenia prospektu w trybie oferty publicznej.

Emisja serii A została przeprowadzona we wrześniu 2017 r., a serii B na przełomie listopada i grudnia 2017 r. W każdej z transz przydzielono inwestorom obligacje o wartości nominalnej 200 mln zł. (PAP Biznes)

mj/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: pknorlen

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki