OnHolidays - nowy gracz w branży turystycznej

Na polskim rynku usług turystycznych pojawił się właśnie nowy gracz - biuro podróży onholidays Polska. W zainaugurowanym właśnie sezonie będzie oferować Polakom wypoczynek w Bułgarii, Chorwacji, Rumunii, Słowenii i greckiej Krecie.

OnHolidays-nowy gracz w branży turystycznej

Ceny zaczynają się już od 1259 zł, należy jednak zwrócić uwagę, że część wycieczek oferowana jest bez przelotu lub przejazdu, za co klient ponosi dodatkowe koszty. Dyrektor Zarządzający biura, Piotr Chojnowski, zapewnia jednak o wysokim standardzie oferowanych wczasów oraz stabilności nowego biura turystycznego - Nasz kapitał wynosi 1 076 950 złotych, a do dyspozycji naszych klientów oddajemy ekskluzywne hotele sieci Perla.

Propozycje onholidays na sezon lato 2015 wyglądają następująco: - Bułgaria - oferta wypoczynkowa z dojazdem własnym i przelotem, - Chorwacja - oferta wypoczynkowa z dojazdem własnym, - Słowenia - oferta wypoczynkowa z dojazdem własnym, - Rumunia - oferta objazdowa, autokarowa, - Kreta - wille do wynajęcia, z dojazdem własnym oraz możliwością zarezerwowania przelotu i transferów.

- Usatysfakcjonuje nas, jeżeli w tym sezonie wypełnimy nasze samoloty w 90%, a na wczasy wyślemy 1,5-2 tysiące turystów z dojazdem własnym - szacuje Dyrektor Piotr Chojnowski.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Lukasz

PORAŻKA.

Niska cena jest podyktowana tym, że ZMIENIAJĄ HOTEL JAK JUŻ JESTEŚ NA MIEJSCU!!!! Jak tak można postępować z klientem!! Nie po to człowiek wybiera dany hotel, żeby na miejscu okazało się, że dostajesz coś innego. Opieka rezydenta to także P O R A Ż K A. Na lotnisku dostaliśmy kartkę z błędnym numerem telefonu, więc nijak nie można było się z nim skontaktować. Co by było gdyby coś się stało!!!???

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 1 ~zniesmaczony

Dziwne to biuro... poza tym jakaś dezinformacja, na ich stronie kapitał zakładowy wynosi 200 tys zł, a w artykule już 1 076 950 złotych...

! Odpowiedz
0 0 ~Luke

200.000 to kapitał a 1.076.950 to gwarancja ubezpieczeniowa a to są zupełnie 2 inne rzeczy

! Odpowiedz
1 2 ~Przemysław_Michalak

Obok mnie powstał nowy monopolowy ,,U Mietka" . Napiszecie o tym artykuł?

! Odpowiedz
1 3 ~224

Niedługo każda nowo zarejstrowana firma będzie w Polsce wydarzeniem trafiającym na pierwsze strony gazet i portali internetowych. Niestety

! Odpowiedz
0 3 ~klient

WOW!!! W Polsce jest ok.3000 biur podróży, to dopiero startuje, a już jest o nim artykuł. Świetna reklama.

! Odpowiedz
0 2 ~xyz

Skąd u Ciebie taka liczba biur podróży ??? Miałeś chyba na myśli pośredników sprzedających miejsca wypoczynku zakontraktowane przez biura podróży...

! Odpowiedz
0 2 ~miro

1250 zł to pewnie "wycieczka do czech, na jakich frajerów liczą?

! Odpowiedz
5 2 ~xx

nastepna turystyczna wydmuszka do krecenia lodow na rodzimym podworku...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.