REKLAMA

Oferta specjalna Pekao SA w związku z prywatyzacją PZU SA

2010-04-21 10:20
publikacja
2010-04-21 10:20

W dniach od 20 do 28 kwietnia br. Dom Maklerski Pekao oraz Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. przyjmują zapisy inwestorów indywidualnych na akcje spółki PZU SA.


Aby złożyć zapis na akcje wymagane jest posiadanie rachunku brokerskiego. Za otwarcie rachunku w okresie trwania zapisów i jego prowadzenie do końca 2010 roku DM Pekao i CDM nie będą pobierać opłat. Rachunek brokerski można otworzyć w 643 oddziałach Banku Pekao SA, w których znajdują się punkty przyjmowania zleceń DM Pekao oraz w 81 punktach obsługi klienta CDM .

- Dom Maklerski Pekao i Centralny Dom Maklerski Pekao SA są w pełni przygotowane na przyjęcie zleceń naszych klientów na akcje PZU SA. Liczymy, że ta największa w tym roku prywatyzacja na polskim rynku kapitałowym spotka się z dużym zainteresowaniem inwestorów indywidualnych - oświadczają zgodnie Piotr Kozłowski, Dyrektor Zarządzający Domu Maklerskiego Pekao,  oraz Wojciech Rutkowski, Prezes Zarządu CDM Pekao SA.

Dodatkowo, dla osób zapisujących się na akcje PZU Bank Pekao SA oferuje bezpłatnie wybrane Eurokonta na 6 lub 12 miesięcy (w zależności od innych posiadanych produktów) oraz Pożyczkę Ekspresową na dowolny cel na 0 proc. prowizji. Środki z pożyczki mogą być wykorzystane np. na zakup akcji.

Warunkiem możliwości złożenia zapisu przez kanały zdalne jest aktywacja rachunku brokerskiego z dostępem do kanałów zdalnych (telefonu i Internetu). Dzięki temu osoba zainteresowana udziałem w subskrypcji, po podpisaniu umowy o rachunek, będzie mogła złożyć zapis na akcje w wybranym czasie w trakcie trwania oferty. Dla osób które nie mają możliwości korzystania z kanałów zdalnych zapisy można złożyć w sieci 50 PPZ DM Pekao. oraz 81 POK CDM..

Informacje na temat lokalizacji 643 PPZ DM Pekao oraz 81 POK CDM SA można uzyskać dzwoniąc na infolinie domów maklerskich: Infolinia Domu Maklerskiego Pekao SA: 800 105 800 (połączenie bezpłatne), TeleCDM: 801 140 490 (opłata za jeden impuls)./ Bank Pekao SA
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~naiwny
Byly prezes banku który obecnie jest doradcą Premiera rozwalił bank a teraz szukają głupków żeby go ratować.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki