REKLAMA
Początek gorący, a to dopiero rozgrzewka! Ruszyły Wakacje na giełdzie

    O dwóch takich, co mówili o bankach

    2011-10-01 09:00
    publikacja
    2011-10-01 09:00
    Zachodnie banki inwestowały pieniądze w greckie obligacje i teraz znowu wraca widmo z 2008 roku. Amerykańskie banki inwestycyjne zaufały automatom i teraz próbują się z tego wycofać, bo zmienność na rynkach jest nie do zaakceptowania przez inwestorów.

    W tym wszystkim jest nadal walka z czekami, gotówką i nieodpowiedzialne zadłużanie się klientów. Chociaż widmo kryzysu zawisło nad całą światową gospodarką, możemy się pochwalić zieloną wyspą - nie tyle gospodarczą, co bankową.

    Tak jak sektor przetrwał upadek giganta zza oceanu, tak i teraz spogląda na problemy krajów PIIGS znacznie spokojniej niż chociażby nasi zachodni sąsiedzi.

    Ciąg dalszy tekstu na blogu Tomasza Jaroszka. Zapraszamy!

    Źródło:
    Przeczytaj w Pulsie Biznesu
    Druga szyba, która spadła z Varso Tower, może oznaczać poważne problemy dla właściciela najwyższego budynku w UE
    Tematy
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz

    Powiązane: Inwestowanie

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki