Niezależnie i szybko - tak podróżują milenialsi

Milenialsi podróżują tak, jak żyją - szybko, niezależnie i najlepiej cały czas z dostępem do internetu.

Osoby urodzone w latach 1980-2000 podróżują kilka razy w roku i sporo też na swoje wyjazdy wydają. Polscy dwudziesto- i trzydziestolatkowie planują w tym roku wydać na podróże nawet ponad 4 tys. zł.

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 6 bankierkomentuje

Mam kuzynkę która jest mileniaska :) - bez ogródek ale żal D ściska.
Co roku po 3-4 nowe adresy email, po kilka SIMow w roku (teraz przystopowała od kiedy są rejestracje) i nie wiadomo na który telefon do niej dzwonić czy pisać ALE NAJLEPSZE jest to że na komórkę jakby mogła to by usiadła. Trochę to mogłoby być niebezpieczne bo bateria tak rozgrzana że wręcz parzy. Doczekaj się od niej odpowiedzi smsem lub na WhatsApp - chyba trzeba czekać w kolejce z 2 dni jezeli wogole odpowie.
Zaczęła naukę w innym mieście, pol roku i jej się znudziło bo rodzice zagonili ja do roboty, stwierdziła że za ciezko bo myslala ze rodzice będą bulić za szkole, za utrzymanie i zachcianki więc zrezygnowała z pobytu i dojeżdża. Poszła lokalnie do innej pracy więc pierwsza wyplate przepuściła tylko jak sie dowiedziala ze mieszka i je za darmo to ma płacić za swoja szkole to było larum - jak to bo ona ma wydatki i po to pracuje :) . Smiech na sali. Rodzice zostali nieugięci i za szkole musi bulić Mileniaska sama.
FB i Insta nie sprawdzam ale SHOW MUST GO ON every day.
Obserwując to wszystko niestety moja opinia o tych rocznikach nie jest zbyt pochlebna: duza czesc z nich to po prostu LENIE !!! wiec nie dziwie się że pracodawcy nie chcą takich zatrudniać albo dają im pracę za niewygórowaną stawkę.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 37 carlito1

Tak, a później komornik zapuka do dziadków... Sam jestem z 88r. Ale widzę co robią koledzy to mam wrażenie, że dużo papki do czaszki napchały im programy typu, panie z Hollywood, czy jakieś inne pokazujące zekome bogactwo.. A młodsze pokolenie to wręcz pasie tym swój mózg i myśli, że tak może każdy.. A potem płacz bo jednak za 2500zł nie da rady tak żyć....

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 3 1202rwnoomc

millenialsi, to śnieżynki - czytaj na:https://wprawo.pl/2019/01/30/srebrny-sen-o-jeleniu-narracyjne-przedstawienie-rojen-sniezynki-jako-pomysl-na-sztuke-kacik-kom-kultury-14/

! Odpowiedz
15 49 marxs

szkoda że o tych chodzących "cudach" zwanych milenialsi nie napisali jak to toną w długach oni są po prostu tak głupi (zdecydowana wiekszość) że szok zrobiono im pranie mózgu ,zatruto śmieciówką GMO i alkoholem i nawciskano mieszkanek i SUVów na kredyt i dług do końca życia

! Odpowiedz
21 27 debordian

tak właśnie umiera świat. nie od bomby, wybuchu, a rozbuchanego kapitalizmu. dalej latajcie sobie samolotami. jesteśmy ostatnim pokoleniem, które ma na to szanse.

! Odpowiedz
5 38 specjalnie_zarejstrowany1

no ja bede zaraz lecial i przez Ciebie czuje sie teraz winny :(

! Odpowiedz