Kantor Alior Banku po awarii. Nadal są problemy

2019-07-15 12:03, akt.2019-07-17 12:51
publikacja
2019-07-15 12:03
aktualizacja
2019-07-17 12:51
Bankier.pl

Użytkownicy kantoru walutowego Alior Banku nadal mają problemy ze zlecaniem transakcji. Bank potwierdzał 15 lipca, że występują utrudnienia w dostępie do serwisu internetowego.

Jak informowali nas czytelnicy, 15 lipca serwis internetowy kantoru internetowego Alior Banku działał powoli lub był niedostępny. Logowanie trwało dłużej niż zwykle, a niektóre części systemu transakcyjnego nie wyświetlały się poprawnie. Użytkownicy mogą również natknąć się na komunikat o braku możliwości wyświetlenia strony.

/ Bankier.pl

Infolinia banku potwierdzał, że serwis zmagał się z kłopotami technicznymi. Po dwóch dniach od awarii nadal otrzymujemy sygnały, że niektórzy użytkownicy nie mogą dostać się do serwisu. Na stronie kantoru w serwisie Facebook klienci skarżą się również na problemy z korzystaniem z niektórych funkcji.

Alior Bank niedawno uruchomił nową wersję serwisu internetowego swojego kantoru walutowego. Zmieniono szatę graficzną i dodano nowe funkcje. Zmieniony projekt spotkał się z niezbyt pochlebnymi opiniami użytkowników. Zarzuca mu się m.in. ograniczenie zestawu informacji wyświetlanych zaraz po zalogowaniu.

Wkrótce zaprezentowana zostanie nowa aplikacja mobilna dla użytkowników korzystających z wymiany na smartfonach. Tymczasem stara wersja aplikacji została wyłączona i prezentuje użytkownikom wyłącznie informację o zbliżającej się premierze nowego oprogramowania. Klienci korzystający ze smartfonów kierowani są do serwisu internetowego, który obecnie wspiera technologię RWD, dopasowującą wygląd strony do ekranu urządzenia.

Kliknij, żeby zgłosić sprawę redakcji Bankier.pl / Bankier.pl

MK

Źródło:
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Advertisement

Komentarze (18)

dodaj komentarz
adam19833
Wiecie może do jakiego banku można się zarejestrować tak by w miare szybko wysłać pieniądze w euro? Posiadam konto indywidualne w aliorze i chciałem zarejestrować się w banku od poniedziałku ale dupa nic z tego. Nie Przychodzi mi nowe hasło ani na telefon jako sms ani na poczte. Ileż można czekać. Czy rejestrując Wiecie może do jakiego banku można się zarejestrować tak by w miare szybko wysłać pieniądze w euro? Posiadam konto indywidualne w aliorze i chciałem zarejestrować się w banku od poniedziałku ale dupa nic z tego. Nie Przychodzi mi nowe hasło ani na telefon jako sms ani na poczte. Ileż można czekać. Czy rejestrując się do innego kantoru walut innej firmy to trzeba mieć tam konto?
barysza51
Nie tylko kantor. Obsługa rachunku inwestycyjnego w tym banku to teraz masakra. Podobnie rachunków bankowych - bardzo wiele kliknięć aby dojść do celu.
wnr
Pytanie do tych szczęśliwców, którym udało się zalogować do nowego kantoru - jak oceniacie tą zmianę? Może ktoś z Aliora tu zagląda...
barysza51
Zmiana podobna do obsługi rachunku. Czyli wiele kliknięć aby dojść do jakiegoś celu. Ktoś się uparł w tym banku aby aplikacją mobilną zastąpić podstawową aplikację bankową na laptopa, komputer, tablet.
A już odpowiadanie na maile wewnętrzne to prawdziwa masakra. Aby czegoś się dowiedzieć należy po prostu
Zmiana podobna do obsługi rachunku. Czyli wiele kliknięć aby dojść do jakiegoś celu. Ktoś się uparł w tym banku aby aplikacją mobilną zastąpić podstawową aplikację bankową na laptopa, komputer, tablet.
A już odpowiadanie na maile wewnętrzne to prawdziwa masakra. Aby czegoś się dowiedzieć należy po prostu złożyć reklamację - bo z tego są rozliczani (nadzór bankowy) a z normalnej korespondencji chyba nie.
misafi
Głównym problemem nowego kantoru Aliora jest to że jest do bani. Nie rozumiem po co zabrali niektóre funkcjonalności, które były w poprzednim. A znalezienie mojego salda w podziale na waluty zabrało mi kilka dobre kilka minut, bo strona główna pokazuje jakieś widgety bez sensu ale nie pokazuje (poza sumą) tego ile mam Głównym problemem nowego kantoru Aliora jest to że jest do bani. Nie rozumiem po co zabrali niektóre funkcjonalności, które były w poprzednim. A znalezienie mojego salda w podziale na waluty zabrało mi kilka dobre kilka minut, bo strona główna pokazuje jakieś widgety bez sensu ale nie pokazuje (poza sumą) tego ile mam poszczególnych walut.
karolinaaaa
Ale jaja. 17.07. A ja wciąż nie mogę się dostać do kantoru Alior Bank. Porażka. Najwyższy czas zmienić bank i kantor.
kompas01
19.50 kantor walutowy dalej nie czynny. teraz komunikat że przepraszają.
kompas01
To są jaja. Co oni se robią z klientów. Gdzie ich mają????
kompas01
18.30 kantor dalej nieczynny
karolinaaaa
Wciąż nie mogę zalogować się do kantoru Alior banku! Ile można czekać??

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki