REKLAMA

Moja Firma - nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku

2011-11-30 12:42
publikacja
2011-11-30 12:42
Przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów biznesowych nowa oferta czterech różnorodnych rachunków firmowych to możliwość dopasowania usług bankowych do profilu prowadzonej działalności. Darmowe przelewy do ZUS i US, do 100 przelewów elektronicznych w cenie pakietu czy bezpłatne ubezpieczenie zapewniające wsparcie prawne - to tylko kilka zalet nowej oferty Getin Banku dla firm.

„Korzystając z dostępnych w ramach pakietów mechanizmów, aktywna firma może zredukować koszty prowadzenia rachunku i operacji nawet do 0 złotych” - wyjaśnia Grzegorz Wącirz Dyrektor Zarządzający Obszarem Klienta Firmowego Getin Bank SA.

Pakiet Moja Firma oferuje przedsiębiorcy wiele korzyści: premie za saldo, bezpłatne przelewy elektroniczne oraz przelewy do ZUS i US, rachunki pomocnicze w ramach konta głównego, pakiet bezpłatnych ubezpieczeń
z opcją zwrotu ewentualnych kosztów sądowych, bezpłatny dostęp do informacji prawnych oraz dostęp do konta przez Internet. Dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą Getin Bank przygotował bezpłatne konto z profitami rachunku płatnego.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie Getin Banku http://www.getinbank.pl oraz pod numerem infolinii: 197 97


/Getin Bank

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Bank dla firmy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki