REKLAMA

LUG rozważa nową inwestycję w Maroku

2021-01-21 11:58
publikacja
2021-01-21 11:58
fot. Kacper Pempel / Reuters

LUG, którego produkty są już obecne w Maroku, rozważa zwiększenie zaangażowania na tym rynku. W czwartek spółka z grupy podpisała list intencyjny dotyczący inwestycji w obszarze produkcji urządzeń elektrycznych w Królestwie Maroka w ramach przedsięwzięcia joint venture z lokalnym partnerem - podał LUG w komunikacie prasowym.

"Dalsza ekspansja zagraniczna jest dla naszej firmy jednym z priorytetów strategicznych, a z uwagi na dużą ilość projektów, w których potencjalnie mogłyby znaleźć zastosowanie nasze produkty, region ten jest zdecydowanie interesującym kierunkiem, który przeanalizujemy pod kątem możliwości lokalizacji inwestycji w przyszłości. (...) Zamierzamy z pełnym zaangażowaniem kontynuować rozmowy ze stroną marokańską i z optymizmem patrzymy na perspektywy naszego rozwoju na tym rynku" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, prezes LUG Ryszard Wtorkowski.

LUG to producent rozwiązań oświetleniowych. Grupę kapitałową tworzy dziesięć spółek działających w Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki