REKLAMA

KCI: Złożenie do KNF zawiadomienia o podejrzeniu dokonania manipulacji akcjami Spółki

2017-06-02 20:40
publikacja
2017-06-02 20:40
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 26 / 2017
Data sporządzenia: 2017-06-02
Skrócona nazwa emitenta
KCI
Temat
Złożenie do KNF zawiadomienia o podejrzeniu dokonania manipulacji akcjami Spółki
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd KCI S.A. („Spółka”) niniejszym informuje, że z uwagi na zaobserwowanie znaczącego wzrostu kursu akcji Spółki na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w dniach 31.05.2017 r. – 01.06.2017 r., który w żadnej mierze nie był uzasadniony informacjami przekazywanymi przez Spółkę do publicznej wiadomości w wykonaniu przez nią odpowiednich obowiązków informacyjnych czy też jakimikolwiek wydarzeniami lub okolicznościami odnoszącymi się bezpośrednio do Spółki, w tym jej sytuacji ekonomicznej, po dokonaniu odpowiednich analiz wewnętrznych, w dniu dzisiejszym Spółka skierowała do Komisji Nadzoru Finansowego zawiadomienie o podejrzeniu naruszenia w odniesieniu do akcji Spółki zakazu dokonywania manipulacji na rynku lub usiłowania dokonywania manipulacji na rynku, o którym mowa w art. 15 w zw. z art. 12 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/ (dalej jako „Rozporządzenie MAR”).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2017-06-02 Grzegorz Hajdarowicz Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~Darek
Prezes taki prawy a dlaczego pożycza milionowe kwoty na 20% w skali roku. To jest nie dopuszczalne w/g prawa. Odsetki powinny być rynkowe. W raporcie rocznym są dwie pożyczki jedna na 20% druga na 10 skandal .Chce Pan wojny
~ppłk
Ale jaja. Jak spada to ok, bo może pasować pod średnią do emisji. A jak rośnie to raczej manipulacja?
~ada17
Spoko . KNF szuka " chinczyka " po aferze z BUMECHem juz 2 miesiące i przez trolli jest przekaz , że " nic się nie stało "
~Mar
Spójrz w lustro panieGH...I teraz jeszcze raz powiedz KTOS MANIPULUJE KURSEM
~Udzialowiec
To chyba akcjonariusze powinni juz dawno zlozyc skarge do KNF, ze ktos z zarzadu manipuluje kursem. Bylo duzo dobrych info w ostatnich latach a kurs i tak spadal. Przypadek? Teraz bylo odreagowanie i juz poszla skargo z zarzadu o manipulacje. To kto tu jest manipulantem?
~abc
mialo spadac a to sie kudlaty zdziwil i rodzinka knf powiadomila. przeciez tatus ma nisamowite doswiadczenie w pksie a zona ? To nie wiem w czym

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki