REKLAMA
ZAGŁOSUJ

InPost planuje przerwę techniczną

2021-10-29 15:00
publikacja
2021-10-29 15:00
InPost planuje przerwę techniczną
InPost planuje przerwę techniczną
fot. Chubo - my masterpiece / / Shutterstock

1 listopada niedostępna będzie opcja umieszczania przesyłek w paczkomatach. Lepiej nie zostawiać wysyłania paczek na ostatni dzień długiego weekendu.

Klienci przez 24 godzin 1 listopada (poniedziałek) nie skorzystają m.in. z opcji tworzenia oraz umieszczania przesyłek w paczkomatach.

"Z uwagi na prace serwisowe w terminie 1 listopada (poniedziałek) w godzinach 00:01-23:59 (24 godziny) nie będzie możliwości tworzenia i umieszczania przesyłek w Paczkomatach. Pomimo przerwy, bez problemu odbierzecie przesyłki z Paczkomatów przy pomocy kodu QR lub kodu odbioru" – podaje InPost w komunikacie prasowym.

Przez całą dobę 1 listopada użytkownicy InPostu nie będą mieć dostępu do aplikacji mobilnej, nie wygenerują także w tym czasie kodu zwrotu dla przesyłek Allegro. "W czasie przerwy serwisowej możesz odebrać paczkę z Paczkomatu przy użyciu kodu odbioru lub QR kodu. Termin odbioru Twojej paczki będzie dłuższy o 24 godziny. Termin ważności Twojego kodu zwrotu będzie dłuższy o 24 godziny" – informuje Allegro.

Kliknij, żeby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Źródło:
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki