REKLAMA
Początek gorący, a to dopiero rozgrzewka! Ruszyły Wakacje na giełdzie

    ICE CODE GAMES S.A.: Zawarcie umowy wydawniczej

    2025-10-24 13:00
    publikacja
    2025-10-24 13:00
    Spis treści:
    1. RAPORT BIEŻĄCY
    2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
    3. INFORMACJE O PODMIOCIE
    4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

    KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

    Raport bieżący nr

    26

    /

    2025

    Data sporządzenia:

    2025-10-24

    Skrócona nazwa emitenta

    ICE CODE GAMES S.A.

    Temat

    Zawarcie umowy wydawniczej

    Podstawa prawna

    Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne

    Treść raportu:

    Zarząd Ice Code Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje o zawarciu w dniu dzisiejszym umowy o świadczenie usług wydawniczych dotyczących gry Nightmare Frontier („Gra”), z podmiotem z siedzibą w Wielkiej Brytanii, posiadającym bardzo bogate i długoletnie doświadczenie w wydawaniu gier strategicznych („Wydawca”).

    Strony uzgodniły, że Spółka będzie odpowiedzialna za dalszą produkcję i wsparcie Gry, a Wydawca pokryje koszty dokończenia produkcji Gry i marketingu, a także będzie odpowiedzialny za marketing i dystrybucję Gry na rynkach globalnych. Umowa dotyczy platformy PC (Steam). Umowa została zawarta na warunkach rynkowych. W konsekwencji podpisania Umowy, Spółka uczestniczy w przychodach ze sprzedaży Gry od momentu rozpoczęcia współpracy, otrzymując część wpływów jeszcze przed pełnym zwrotem nakładów poniesionych przez Wydawcę, a po ich odzyskaniu udział stron w przychodach będzie równy. Prawa własności intelektualnej Gry zachowuje Spółka. Umowa została zawarta docelowo na okres 7 lat.

    Zarząd przypomina, iż Gra miała premierę w formule Early Access w dn. 16 czerwca 2025 r. na platformie Steam (zob. ESPI nr 11/2025 z dn. 5 czerwca 2025 r.). Obecnie prowadzone są prace nad ukończeniem jej pełnej wersji, co będzie kontynuowane w oparciu o przedmiotową podpisaną dziś umowę.

    MESSAGE (ENGLISH VERSION)

    INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

    PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

    Data

    Imię i Nazwisko

    Stanowisko/Funkcja

    Podpis

    2025-10-24

    Paweł Łaskarzewski

    Prezes Zarządu

    2025-10-24

    Mateusz Pilski

    Wiceprezes Zarządu

    2025-10-24

    Łukasz Górski

    Wiceprezes Zarządu

    Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
    Tematy
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz

    Powiązane:

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki