0,4590 zł
-0,22% -0,0010 zł
Ice Code Games SA (ICG)

Ludzie - ICECODE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wilk Paweł Prezes Zarządu 2022-02-09 -
Górski Łukasz Wiceprezes Zarządu 2022-02-09 TRINITY - Prezes Zarządu
UNIVERSE - Prezes Zarządu
SPARKVC - Prezes Zarządu
COSMA - Prezes Zarządu
ADVERTIG - Prezes Zarządu
EASYCALL - Prezes Zarządu
FOOTHILL - Prezes Zarządu
MAXIMUS - Prezes Zarządu
ONEMORE - Wiceprezes Zarządu
AIGAMES - Wiceprezes Zarządu
EKIPA - Wiceprezes Zarządu
TLTENNIS - Członek Zarządu
MEDCAMP - Członek RN
GAMEDUST - Członek RN
Pilski Mateusz Wiceprezes Zarządu 2022-02-09 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wykurz Tomasz Członek RN 2020-07-20 SYNERGA - Prezes Zarządu
APOLLO - Prezes Zarządu
FOOTHILL - Przewodniczący RN
IMPERIO - Sekretarz RN
ONEMORE - Członek RN
EASYCALL - Członek RN
SPARKVC - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
EKIPA - Członek RN
COSMA - Członek RN
DSTREAM - Członek RN
NEXITY - Członek RN
MAXIMUS - Członek RN
TRINITY - Członek RN
Dulska-Maksara Kamila Członek RN 2022-06-23 GAMEOPS - Członek RN
Ignacy Patrycja Członek RN 2022-06-23 EKIPA - Członek RN
ADVERTIG - Członek RN
SYNERGA - Członek RN
APOLLO - Członek RN
UNIVERSE - Członek RN
FOOTHILL - Członek RN
TRINITY - Członek RN
MAXIMUS - Członek RN
Kopiński Oskar Członek RN 2022-06-23 -
Marszałkowski Jakub Członek RN 2022-06-23 GAMEOPS - Członek RN
GAMEDUST - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Górska Monika Członek RN 2020-07-20 2022-06-23 -
Górska Natalia Członek RN 2020-07-20 2022-06-23 -
Lasek Zbisław Członek RN 2020-07-20 2022-06-23 -
Zamojski Jakub Członek RN 2020-07-20 2022-06-23 -
Górski Łukasz Prezes Zarządu 2019-12-18 2022-02-08 TRINITY - Prezes Zarządu
UNIVERSE - Prezes Zarządu
SPARKVC - Prezes Zarządu
COSMA - Prezes Zarządu
ADVERTIG - Prezes Zarządu
EASYCALL - Prezes Zarządu
FOOTHILL - Prezes Zarządu
MAXIMUS - Prezes Zarządu
ONEMORE - Wiceprezes Zarządu
AIGAMES - Wiceprezes Zarządu
EKIPA - Wiceprezes Zarządu
TLTENNIS - Członek Zarządu
MEDCAMP - Członek RN
GAMEDUST - Członek RN
Czarnopyś Paweł Członek RN 2017-04-29 2020-07-20 -
Gońda Grzegorz Członek RN 2017-04-26 2020-07-20 -
Kamola Marek Przewodniczący RN 2017-04-26 2020-07-20 -
Obszański Mariusz Prezes Zarządu 2017-04-26 2019-12-18 -
Kamola Marek Członek RN 2017-04-26 2017-04-25 -
Obszański Mariusz Prezes Zarządu 2017-04-26 -
Ziemski Sławomir Członek RN 2014-06-03 2020-07-20 -
Bryś Roman Członek RN 2014-06-03 2020-07-20 -
Kwiatkowska Monika Członek RN 2014-02-11 2014-06-03 -
Kwiatkowska Monika Członek RN 2014-02-11 -
Bogaczyk Maciej Członek RN 2013-06-05 2014-06-03 -
Bogaczyk Maciej Członek RN 2013-06-05 -
Bocheńczak Piotr Prezes Zarządu 2013-03-06 2018-10-03 -
Wąsowski Piotr Członek RN 2013-03-06 2014-02-11 -
Bocheńczak Piotr Prezes Zarządu 2013-03-06 -
Wąsowski Piotr Członek RN 2013-03-06 -
Tomczyński Krzysztof Członek RN 2011-04-14 2013-03-06 -
Tomczyński Krzysztof Członek RN 2011-04-14 -
Murawski Jacek Członek RN 2010-11-25 2014-06-03 -
Murawski Jacek Członek RN 2010-11-25 -
Pajewski Piotr Członek RN 2010-08-12 2013-06-05 -
Bryś Roman Członek RN 2010-08-12 2010-09-30 -
Pajewski Piotr Członek RN 2010-08-12 -
Bryś Roman Członek RN 2010-08-12 -
Małecki Rafał Członek RN 2010-05-12 2010-08-11 -
Małecki Rafał Członek RN 2010-05-12 -
Wąsowski Piotr Prezes Zarządu 2010-04-01 2013-03-05 -
Wąsowski Piotr Prezes Zarządu 2010-04-01 -
Dwornicki Tomasz Prezes Zarządu 2009-10-01 2010-04-01 -
Dwornicki Tomasz Prezes Zarządu 2009-10-01 -
Janik Sylwester Przewodniczący RN 2009-03-06 2014-06-03 -
Janik Sylwester Przewodniczący RN 2009-03-06 -
Pruszczyński Tomasz Członek RN 2009-02-05 2010-08-11 -
Pruszczyński Tomasz Członek RN 2009-02-05 -
Dalach, Tomasz Paweł Członek RN 2008-04-01 2014-06-03 -
Dalach, Tomasz Paweł Członek RN 2008-04-01 -
Świderski Michał Członek Zarządu 2008-03-05 2009-03-20 -
Świderski Michał Członek Zarządu 2008-03-05 -
Jasieniecki Andrzej Prezes Zarządu 2007-06-01 2009-08-31 -
Jasieniecki Andrzej Prezes Zarządu 2007-06-01 -
Lis Andrzej Przewodniczący RN 2007-05-31 2008-04-01 -
Lis Andrzej Przewodniczący RN 2007-05-31 -
Cisek Roman Członek RN 2007-04-19 2010-05-11 -
Kowalczyk Maciej Przewodniczący RN 2007-04-19 2009-03-06 -
Mróz Wojciech Członek Zarządu 2007-04-19 2008-02-01 -
Kowalczyk Maciej Przewodniczący RN 2007-04-19 -
Cisek Roman Członek RN 2007-04-19 -
Mróz Wojciech Członek Zarządu 2007-04-19 -
Fizia Monika Członek RN 1000-01-01 2009-02-05 -
Fizia Monika Członek RN -
Świda Olgierd Członek RN -
Świda Olgierd Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2021 0 -
2020 0 -
2019 0 -
2018 5 -
2017 5 -
2016 4 -
2015 5 -
2014 6 -
2013 9 -
2011 6 -
2010 4 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.