Gery.pl - od serwisu firmowego do portalu tematycznego

Gery.pl - od serwisu firmowego do portalu tematycznego


Oglądalność portalu tematycznego Gery.pl wzrosła z 1 tysiąca do 30 tysięcy dziennie zaledwie w trzy miesiące, począwszy od 1 lutego 2001 r. kiedy to dotychczasowy serwis firmy Gery Design oferujący ogłoszenia oraz konkurs Przebojowa Strona został przekształcony w portal Gery.pl.

Pomysł zrodził się dlatego, że firma posiadała dużo nie wykorzystanej powierzchni na serwerze. Zapadła pierwsza decyzja aby się z kimś połączyć aby wzmocnić siły obu stron i wykorzystać efekt synergii. Obecnie w Gery.pl są 33 seriwsy a dalsze 16 czeka na przyłączenie.

Sewisy są podzielone na działy takie jak: Aktualności, Biznes, Gastronomia, Internet, Komputery, Konkursy, Muzyka, Nauka i edukacja, Pokolenia, Pomoc, Rozrywka, Sport, Telefony, Zakupy, oraz Poczekalnia gdzie prezentowane są serwisy oczekujące na połączenie z Gery.pl. Serwis zawiera również bazę 20 tysięcy ogłoszeń.

Portal Gery.pl oprócz własnej działalności od początku istnienia wspomaga vortal dla potrzebujących pomocy Akcjasos.pl promując go w Internecie.

+ Gery.pl
+ Akcjasos.pl
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.