REKLAMA
PROMOCJA CITI I BANKIER.PL

GPW: w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji serii F spółki ARCHICOM S.A.

2018-02-19 12:54
publikacja
2018-02-19 12:54

Uchwała Nr 140/2018 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 19 lutego 2018 r. w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela serii F spółki ARCHICOM S.A.

§ 1

Zarząd Giełdy stwierdza, że zgodnie z § 19 ust. 1 Regulaminu Giełdy

do obrotu giełdowego na rynku równoległym dopuszczonych

jest 2.327.813 (dwa miliony trzysta dwadzieścia siedem tysięcy osiemset trzynaście) akcji zwykłych na okaziciela serii F spółki ARCHICOM S.A., o wartości nominalnej 10 zł (dziesięć złotych) każda.

§ 2

Na podstawie § 36, § 37 oraz § 38 ust. 1 i 3 Regulaminu Giełdy,

w związku z § 3a ust. 1, 2 i 3 Regulaminu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić z dniem 21 lutego 2018 r. do obrotu giełdowego na rynku równoległym akcje spółki ARCHICOM S.A., o których mowa w § 1, pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 21 lutego 2018 r. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem "PLARHCM00016".

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

kom abs/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Wyjątkowa wyprzedaż Ford Pro. Poznaj najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki