FlixBus rusza z pierwszą promocją - bilety od 99 groszy

Mimo że na drogach możemy jeszcze spotkać czerwone autokary z logo Polskiego Busa, to jednak od końca zeszłego roku polska marka zasiliła szeregi FlixBusa. Jak się okazało, zmiana nie wpłynie na korzystne ceny biletów - niemiecki przewoźnik ogłosił promocję i oferuje przejazdy już od 99 groszy.

(FlixBus)

Jak ogłosił Flixbus, od 6 marca można kupić bilety już za 99 groszy na przejazdy krajowe, na trasach międzynarodowych cena zaczyna się od 4,99 zł. Promocja obejmuje wszystkie połączenia między 12 a 26 marca br..

Zakupu dokonać można poprzez aplikację mobilną, w stacjonarnych punktach sprzedaży lub na stronie internetowej przewoźnika. Od 27 lutego br. witryna Polskiego Busa przestała działać i od tego czasu bilety dostępne są tylko na stronie FilixBusa. Nawet po wpisaniu starego adresu w przeglądarce przekierowywani jesteśmy na stronę niemieckiego przewoźnika.Oczywiście, jak zaznacza firma, bilety zakupione wcześniej na stronie Polskiego Busa zachowują ważność.

Jak zapewnia FilixBus, dzięki połączeniu firm i systemów sprzedaży biletów pasażerowie mogą skorzystać z wielu udogodnień, są to m.in.: odprawa dzięki biletom w postaci QR kodu skanowanego przez kierowcę, powiadomienia push lub poprzez SMS-a, które są wysyłane do pasażerów w razie opóźnienia autobusu powyżej 15 minut czy aplikacja mobilna ułatwiająca zlokalizowanie przystanku autobusowego oraz dotarcie do niego dzięki funkcji nawigacji.

Co z rezerwacją miejsc?

Do wejścia letniego rozkładu FlixBusa, podczas odprawy obowiązuje lista papierowa oraz bilety w postaci kodu QR (na telefonie lub wydrukowanym bilecie). Pierwszeństwo wejścia mają także pasażerowie z wykupioną rezerwacją miejsca w "dawnym" Polskim Busie. Opcja rezerwacji miejsc w samym FlixBusie na ten moment nie jest jeszcze dostępna. Jednak, jak zapowiada firma, usługa zostanie wprowadzona jeszcze w tym roku również w Polsce.

FlixBus buduje spółdzielnię przewoźników

Spółka zarządza flotą ponad 100 autobusów, a za kilka miesięcy z jej logo będzie kursować 150-160. Zawiozą turystów na wakacje i kuracjuszy do uzdrowisk.

DU

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
19 7 trollmaster

przed skorzystaniem z promocji. zastanówmy się, czy na pewno chcemy wspierać niemiecką gospodarkę kosztem polskiej.

! Odpowiedz
3 7 niewygodne_pytania

Szanowny, zajrzyj może do łazienki lub kotłowni, czy czasem na ścianie nie wisi Junkers lub Viessmann. Zajrzyj do garażu, czy przypadkiem nie stoi BMW, Mercedes, Audi, Volkswagen, a może ostatnio coś kupowałeś w Aldi, Deichmann, Kaufland, Lidl, Media Markt, Rossmann, Saturn, OBI, Tchibo. A może golisz się golarką Braun, lub majsterkujesz Boschem, a na przeziębienie aspirynę Bayer

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne