Facebook: Messenger umożliwi cofnięcie wysłanej wiadomości

Facebook wreszcie dostarczy swoim użytkownikom funkcję, na którą długo czekali. Messenger umożliwi cofnięcie wysłanej do innej osoby wiadomości. Opcja jest w fazie testów.

Facebook: Messenger umożliwi cofnięcie wysłanej wiadomości
Facebook: Messenger umożliwi cofnięcie wysłanej wiadomości (YAY Foto)

Z pewnością niejeden z nas wysłał do kogoś w przypływie emocji wiadomość, której treści później żałował. Teraz Facebook umożliwi niejako cofnąć czas i udawać, że nic się nie stało. W komunikatorze Messenger ma pojawić się funkcja usunięcia wysłanej już wiadomości. Będzie ona znikać z historii rozmowy zarówno u nadawcy (co ma miejsce teraz), jak i – co najważniejsze – odbiorcy.

Jak na razie Facebook testuje nową funkcję w niewielkiej grupie użytkowników. Opcję usunięcia wysłanej wiadomości zobaczyła na swoim koncie np. Jane Manchun Wong, która podzieliła się swoim odkryciem na Twitterze.

Szczegóły co do tego, kiedy funkcja Unsend wejdzie w życie dla wszystkich użytkowników Messengera, nie są jeszcze znane. Nie wiadomo też, ile czasu będziemy mieli, by wysłaną wiadomość skasować. Pewne jest jednak, że czas ten będzie ograniczony. Taka opcja dostępna jest dla osób korzystających z poczty Gmail. Tam na podjęcie decyzji mamy od 5 do 30 sekund.

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 niepelnosprawny_org

usuwanie jak w postowaniu na facebooku; czy prostota to nie najlesze rozwiazanie? za niedługo facebook i messenger bedzie sam za ciebie pisał, komntował polubiał i spamował...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.