REKLAMA

Ekspert ds. etyki biznesu w Fundacji BRE Banku

2009-07-23 07:00
publikacja
2009-07-23 07:00
Z początkiem lipca do Rady Fundacji BRE Banku dołączył dr Bolesław Rok, znany autorytet w dziedzinie etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (Corporate Social Responsibility – CSR).
Dr. Bolesław Rok jest założycielem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, najstarszej organizacji promującej zagadnienia z zakresu CSR w Polsce, afiliowanej przy CSR Europe. W latach 2002-2007 był członkiem grupy ekspertów ds. CSR przy Komisji Europejskiej i współpracownikiem United Nation Development Programme (UNDP) w zakresie projektów CSR. Obecnie związany z Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego.

„Z radością witamy doktora Roka z naszym zespole” – mówi Henryk Okrzeja, prezes Fundacji BRE Banku. „W tym roku Fundacja obchodzi 15-lecie swojej działalności. Taki jubileusz to powód do refleksji nad tym co już udało nam się zrobić oraz zdefiniowanie dalszych planów na przyszłość. Do tej pory z fundacją współpracowali tylko i wyłącznie pracownicy naszego banku. Pomimo to, uznaliśmy, że zaangażowanie tak doświadczonego eksperta jakim jest Bolesław Rok w prace naszej fundacji jest doskonałym pomysłem. Świeże spojrzenie oraz obiektywna ocena osoby z zewnątrz jest zawsze bardzo konstruktywna i motywuje do wprowadzania ulepszeń. Jestem przekonany, że nasza współpraca zaowocuje nowymi programami społecznymi, które będą dla nas powodem do dumy” - dodaje Henryk Okrzeja.

Bolesław Rok został członkiem Rady Fundacji, którą poza nim tworzą: Mariusz Grendowicz,  prezes BRE Banku – przewodniczący Rady oraz członkowie: Anna Kozińska, dyrektor BRE Banku ds. zarządzania kadrami, Paulina Rutkowska, p.o. dyrektora Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich i Grzegorz Podgórski, dyrektor Biura Planowania Podatkowego.

Do zadań Rady należy  wyznaczanie kierunków strategicznych przyszłych działań fundacji oraz opiniowanie jej dokumentów ustrojowych. Ponadto coroczna ocena realizacji przez zarząd fundacji zadań wynikających z przyjętej strategii.

/ BRE Bank
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki