REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

ERNE VENTURES: Informacja ze spółki QubicGames - premiera gry na rynku światowym

2016-02-04 14:58
publikacja
2016-02-04 14:58
Dodaj Bankier.pl w Google
Zarząd ERNE VENTURES informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 04/02/2016 r. rozpoczęła się światowa sprzedaż gry „Geki Yaba Runner” wyprodukowanej przez spółkę QubicGames z Grupy Kapitałowej Emitenta.
Gra dostępna jest na platformach Google Play oraz App Store i jest dystrybuowana w modelu Free2Play przez Chillingo: spółkę zależną od Electronic Arts. Chillingo jest wiodącym na świecie wydawcą wielokrotnie nagradzanych gier na platformy mobilne oraz takich hitów rynkowych jak
Angry Birds, Cut the Rope, Contre Jour czy Iron Force.
Geki Yaba jest grą typu Runner o wysokim poziomie trudności, bardzo silnie angażującym gracza. Gra podzielona jest na 120 unikalnych poziomów, a gracz wraz z rozwojem rozgrywki stopniowo używa kolejnych umiejętności bohatera. W ocenie Zarządu QubicGames sprzedaż tej gry będzie miała istotny wpływ na wynik Spółki w kolejnych kwartałach.
Ze względu na fakt, iż inwestycja w QubicGames może mieć w przyszłości znaczący wpływ na wyniki ERNE VENTURES, Zarząd Emitenta postanowił opublikować niniejszy raport.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki