0,01 zł
0,00% 0,00 zł
Ekokogeneracja SA (EKG)

Wygaśnięcie umowy z animatorem rynku dla akcji Ekokogeneracja S.A.

Zarząd Ekokogeneracja Spółka Akcyjna ("Emitent") z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu 31.08.2017 r. wygasła umowa Emitenta z animatorem rynku – Domem Maklerskim Banku PKO BP S.A.

Ponadto Dom Maklerski PKO BP S.A. w dniu 31 sierpnia 2017 r. wypowiedział Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. umowę o pełnienie funkcji animatora rynku dla akcji Emitenta, która to umowa wygaśnie w dniu 14 września 2017 r.

Emitent informuje, że zgodnie z Regulaminem ASO, jeżeli po upływie 30 dni od wygaśnięcia umowy z animatorem rynku dla akcji Emitenta, Emitent nie zawrze nowej umowy z animatorem rynku, wówczas obrót akcjami Emitenta może zostać zawieszony ze względu na brak animatora rynku, niezależnie od zawieszenia obrotu akcjami Emitenta z innych powodów.

Emitent w Komunikacie Bieżącym EBI nr 11/2017 z dnia 02.06.2017 r. informował o wypowiedzeniu umowy animatora rynku przez Dom Maklerski Banku PKO BP S.A.

Podstawa prawna: Załącznik nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium

Brak wydarzeń
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl