REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

E-MUZYKA S.A.: Rozszerzony porządek obrad NWZA w związku z żądaniem Akcjonariusza

2022-06-10 15:25
publikacja
2022-06-10 15:25
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
Projekty_Uchwal_ZWZA_e-muzyka_SA_f_2022.06.29.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 10 / 2022
Data sporządzenia: 2022-06-10
Skrócona nazwa emitenta
E-MUZYKA S.A.
Temat
Rozszerzony porządek obrad NWZA w związku z żądaniem Akcjonariusza
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Zarząd spółki e-Muzyka S.A. z siedzibą w Warszawie (,,Emitent", ,,Spółka") informuje, iż w dniu 07 czerwca 2022 roku do Spółki wpłynęło (drogą elektroniczną), żądanie umieszczenia dodatkowego punktu w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki (,,NWZA"), które zostało zwołane na dzień 29 czerwca 2022 roku, godzina 10:00.
Akcjonariusz Jacek Wolski, Piotr Czernek oraz Jarosław Karasiński złożyli wniosek o umieszczenie w porządku obrad ZWZA dodatkowego punktu porządku obrad obejmującego podjęcie uchwały w sprawie powołania rewidenta do spraw szczególnych w celu zbadania wybranych zagadnień związanych z prowadzeniem spraw Spółki.
Zgodnie ze złożonym żądaniem zaktualizowany porządek obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki zwołanego na dzień 29 czerwca 2022 roku przedstawia się następująco:
1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia.
2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zgromadzenia i jego zdolności do podejmowania uchwał.
4. Przyjęcie porządku obrad i wybór Przewodniczącego Zgromadzenia.
5. Rozpatrzenie i zatwierdzenie jednostkowego sprawozdania Rady Nadzorczej z działalności za rok obrotowy 2021.
6. Rozpatrzenie i zatwierdzenie jednostkowego sprawozdania Zarządu z działalności Spółki za rok obrotowy 2021.
7. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2021.
8. Rozpatrzenie i zatwierdzenie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2021.
9. Podjęcie uchwały o przeznaczeniu zysku za rok obrotowy 2021.
10. Podjęcie uchwał w przedmiocie udzielenia absolutorium członkom organów Spółki z wykonania obowiązków w roku obrotowym 2021.
11. Podjęcie uchwały w sprawie powołania rewidenta do spraw szczególnych w celu zbadania wybranych zagadnień związanych z prowadzeniem spraw Spółki
12. Zamknięcie obrad.
W załączeniu do niniejszego raportu znajdują się uzupełnione projekty uchwał.
Załączniki
Plik Opis
Projekty Uchwal ZWZA e-muzyka SA_f_2022.06.29.pdfProjekty Uchwal ZWZA e-muzyka SA_f_2022.06.29.pdf

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-06-10 Jan Ejsmont Prezes Zarządu
2022-06-10 Łukasz Kmiecik Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki