REKLAMA

Biznesowe karty kredytowe Alior Banku z usługą Cashback

2009-07-23 12:50
publikacja
2009-07-23 12:50
Alior Bank wzbogacił ofertę biznesowych kart kredytowych o usługę Cashback. Wybierając kartę MasterCard Business Silver lub MasterCard Business Gold, Klient otrzymuje dostęp do usługi Cashback w standardzie. Oznacza to, że 1% od każdej transakcji dokonanej kartą wraca pod koniec okresu rozliczeniowego na jej rachunek.

Karta kredytowa MasterCard Business Alior Banku, jako pierwsza biznesowa karta kredytowa na rynku umożliwia zwrot 1% wartości transakcji bezgotówkowych. W praktyce oznacza to, że płacąc za bilety lotnicze, wynajem samochodów, spotkania biznesowe w restauracjach, czy też inne usługi związane  
z prowadzeniem firmy, klient otrzymuje 1% rabatu.

Firmowa karta kredytowa w Alior Banku oprócz dostępu do bezpłatnego, 57-dniowego kredytu bezodsetkowego, oferuje możliwość ustalenia indywidualnego limitu kredytowego. Wnioskując o limit kredytowy, klient może skorzystać  z uproszczonej procedury jedynie na podstawie historii wpływów na rachunek, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń z ZUS czy Urzędu Skarbowego. Ponadto klienci Alior Banku nie ponoszą opłat za wydanie i korzystanie z karty.


/ Alior Bank
Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki