Bankowy rozkład jazdy na marzec 2020 r.

W marcu na pierwszy plan wysuwa się zmiana cennika w PKO Banku Polskim. Nowi klienci będą mogli skorzystać z odświeżonej wersji podstawowego rachunku z oferty – PKO Konta za Zero. Niewielkie zmiany szykują się również w Banku Millennium czy Santander Banku Polska.

Bankowy rozkład jazdy na marzec 2020 r.
Bankowy rozkład jazdy na marzec 2020 r. (fot. HH / Bankier.pl)

1 marca 2020 r. wchodzi w życie zmiana tabeli oprocentowania w Santander Banku Polska. Od nowego miesiąca zmienia się stawka procentowa dla osób korzystających z Konta Systematycznego. Mowa o podwyższonym oprocentowaniu dla posiadaczy konta osobistego, którzy korzystają z usługi Automatycznego oszczędzania. Nowe oprocentowanie będzie wynosiło 1,20 proc. rocznie, czyli o 0,30 pp. mniej niż do tej pory.

15 marca br. Bank Millennium zaprzestanie wydawania karty Millennium Maestro PayPass również klientom, którym kończy się termin ważności posiadanego plastiku i czekają na otrzymanie przesyłki z nową kartą. Od tego dnia bank zacznie wydawać w zamian kartę Millennium Mastercard Debit. To kolejny krok banku służący wycofaniu tego wariantu karty z oferty. Złożenie wniosku o nową kartę Millennium Maestro PayPass było możliwe do końca ubiegłego roku.

W marcu pojawi się także nowa oferta PKO Konta za Zero. Nowi klienci będą mogli skorzystać z bezwarunkowego konta za 0 zł oraz karty z możliwością uniknięcia opłaty w zamian za dokonywanie płatności kartą lub Blikiem. W odświeżonym wariancie rachunku zwolnienie z opłaty będzie uzależnione od liczby transakcji, a nie ich łącznej wysokości. Czytaj więcej: Zmiany w Koncie za Zero.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na marzec 2020 r.

MDe

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne