Bankowy rozkład jazdy na listopad 2019 r.

Listopad to miesiąc, który zapadnie w pamięć klientom korzystających do tej pory z produktów eurobanku oraz Raiffeisen Polbanku. To właśnie w najbliższy weekend (8-11 listopada) zostaną zmigrowani do bankowości internetowej odpowiednio Banku Millennium i BNP Paribas Bank Polska.     

Bankowy rozkład jazdy na listopad 2019 r.
Bankowy rozkład jazdy na listopad 2019 r. (fot. HH / Bankier.pl)

W tym miesiącu na rynku dojdzie do dwóch fuzji operacyjnych. Jedna z nich dotyczy migracji klientów Euro Banku do systemu Banku Millennium, który formalnie jest właścicielem banku od 1 października br., a druga odnosi się do korzystających z usług Raiffeisen Polbanku, którego wydzielona część została zakupiona przez BNP Paribas Bank Polska. Klienci obu banków (i to nie tylko użytkownicy produktów należących do eurobanku i Raiffeisena) muszą się zatem przygotować na przerwę w działaniu systemów transakcyjnych. Dłuższe prace obejmujące cały weekend zostały już zapowiedziane przez instytucje. Czytaj więcej: Fuzja Banku Millennium i Euro Bank oraz BNP Paribas Bank Polska ujednolici systemy informatyczne.  

W listopadzie doszło i jeszcze dojdzie do kilku aktualizacji cenników. 1 listopada Bank Pekao zmienił stawkę za realizację zlecenia stałego w oddziale. Posiadacze Konta Przekorzystnego oraz Rachunku Podstawowego mogą teraz korzystać z tej usługi bez opłat.

11 listopada Bank Millennium wprowadza do swojej TOiP kilka zmian. Z punktu widzenia zainteresowanego jego ofertą istotną zmianą będzie wycofanie trzech rachunków z palety kont osobistych a dokładniej Dobrego Konta, Konta Osobistego oraz Konta Osobistego Premium. Bank zmienia również zapisy dotyczące limitu posiadanych rachunków oraz wypłacanych kwot. To nie koniec zmian w Banku Millennium. Od 19 listopada oszczędności utrzymywane na Walutowym Koncie Oszczędnościowym będą objęte niższą stawką.

Klienci, którzy do tej pory korzystali z darmowych przelewów natychmiastowych w Citi Handlowym, muszą się przygotować na obciążenie konta za tego typu operacje od 15 listopada br. Od tego dnia bank zaczyna pobierać stawkę obowiązującą w tabeli opłat i prowizji. Czytaj więcej: Przelewy natychmiastowe w Citi Handlowym.

Pod koniec miesiąca (29 listopada) zacznie obowiązywać nowy cennik w ING Banku Śląskim. Obejmuje on m.in. zmianę wysokości opłaty za wypłaty z bankomatów obcych oraz opłaty za transakcje zlecane w walutach obcych.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na listopad 2019 r.

MDe

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne