REKLAMA

Rusza Allegro Gadane - serwis społecznościowy dla kupujących i sprzedających

2020-01-23 09:20
publikacja
2020-01-23 09:20

Platforma zakupowa Allegro uruchomiła nowy serwis będący połączeniem forum i portalu społecznościowego. Ma służyć za przestrzeń do wymiany uwag i informacji dla kupujących i sprzedających.

By się rozwijać, każda społeczność potrzebuje miejsca, w którym jej członkowie mogą swobodnie dyskutować. Allegro chce, aby w nowym miejscu użytkownicy - a jest ich aż 18 mln - mogli też nawiązywać długotrwałe relacje.

"Allegro Gadane to miejsce, gdzie swobodnie możesz dyskutować, dzielić się doświadczeniem i opiniami, szukać porad, zadawać pytania i uzyskiwać szybko odpowiedzi, a także udzielać wskazówek, jak efektywnie korzystać z Allegro i jak w pełni odkryć możliwości, jakie daje nasz serwis" - czytamy w komunikacie.

Allegro Gadane jest podzielone na dwie części:

  • fora tematyczne podzielone na kategorie
  • blog z artykułami na temat społeczności i Allegro.
/ Allegro
Treści na Allegro Gadane są ogólnodostępne, ale aktywnie korzystać z serwisu mogą tylko użytkownicy zarejestrowani (do rejestracji służy login i hasło do Allegro). Rejestracja umożliwia zamieszczanie nowych postów i odpowiadanie na posty innych członków, ocenianie dyskusji, otrzymywanie e-mailowych powiadomień o postach i wątkach czy np. wgranie swojego awatara. 

Użytkownicy, podobnie jak np. na Facebooku czy forach internetowych, za aktywny udział w dyskusjach otrzymują specjalne rangi, po których można poznać najczęściej udzielających się i najbardziej zaawansowanych użytkowników. 

- W przyszłości nie wykluczamy wprowadzenia nowych rozwiązań, w tym wewnętrznego komunikatora - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Agata Stachowiak z biura prasowego Allegro.

KWS

Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
karbinadel
Śmieszni są. Od początku istnienia Allegro miało serwis społecznościowy w postaci Cafe Allegro, ale nowi właściciele zlikwidowali go kilka lat temu. Teraz wielkie odkrycie, jak w TVP :)
1zed2
jaką opłatę za przeczytanie/napisanie posta alledrogo przewiduje ?

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki