REKLAMA
PIT 2023

ADIUVO INVESTMENTS S.A.: Informacja nt. procesu przeglądu opcji strategicznych dla wybranych aktywów Adiuvo Investments w szczególności aktywa z obszaru platformy nutraceutycznej.

2023-11-23 14:35
publikacja
2023-11-23 14:35
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 15 / 2023
Data sporządzenia: 2023-11-23
Skrócona nazwa emitenta
ADIUVO INVESTMENTS S.A.
Temat
Informacja nt. procesu przeglądu opcji strategicznych dla wybranych aktywów Adiuvo Investments w szczególności aktywa z obszaru platformy nutraceutycznej.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Adiuvo Investments S.A. [Spółka, Emitent] informuje, że w dniu 23 listopada 2023 r. podjął decyzję o rozpoczęciu procesu przeglądu opcji strategicznych dla wybranych aktywów z Grupy Kapitałowej Adiuvo Investments obejmujących w szczególności aktywa z obszaru platformy nutraceutycznej, przy czym Emitent nie wyklucza również rozszerzania tego procesu na pozostałe obszary prowadzonej działalności badawczo-rozwojowej, w tym również wybrane aktywa z portfolio funduszu Joint Polish Investment Fund CV, którego działalność jest ograniczona 10 letnim okresem trwania.

Mając na względzie aktualne uwarunkowania rynkowe i branżowe, posiadane zasoby oraz perspektywy Emitent rozważy potencjalne scenariusze odnoszące się do możliwych kierunków oraz zasadności dalszego rozwoju lub zaprzestania rozwoju poszczególnych odpowiednio segmentów i spółek z Grupy Kapitałowej Adiuvo Investments, w tym m.in. poprzez ewentualne angażowanie partnerów zewnętrznych.

O ewentualnych kolejnych istotnych decyzjach odnoszących się do ww. procesu Spółka będzie informowała w trybie właściwych raportów.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-11-23 Marek Orłowski Prezes Zarządu Marek Orłowski
2023-11-23 Anna Aranowska-Bablok Członek Zarządu Anna Aranowska-Bablok
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki