Biedronka przestanie być dyskontem? Do sklepów wprowadza lady

Lady chłodnicze obsługiwane przez pracowników pojawią się w 70 dyskontach Biedronka do końca roku - donoszą Wiadomości Handlowe. Na stoiskach będą sprzedawane wędliny, mięsa i sery na wagę.

(Biedronka)

Pierwsze stoiska z ladami chłodniczymi pojawiły się już m.in. w nowych Biedronkach otwartych w kwietniu i maju w Mysłowicach i Wrocławiu.

- Rozwiązanie ma być szansą na ściągnięcie do sklepów nowych klientów, dla których lady chłodnicze obsługiwane przez dodatkowych pracowników kojarzą się z jakością i świeżością produktów, a także dla tych, którzy wolą kupować mięso, wędliny czy sery na wagę - mówi cytowana przez Wiadomości Handlowe Ewa Micińśka-Kochanowska, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Jeronimo Martins Polska.

Tradycyjne lady, znane choćby z hipermarketów, pojawią się w 70 wybranych sklepach sieci Biedronka. Będą miały od 6 do 20 metrów długości.

Biedronka testowała już lady chłodnicze cztery lata temu. Zamontowano je w kilkunastu sklepach. Pomysł spalił jednak na panewce, ponieważ sieć odnotowała spadek sprzedaży wędlin i serów pakowanych i wzrost kosztów związanych z koniecznością zatrudnienia dodatkowego personelu. Same lady zajmowały także przestrzeń, która mogła być przeznaczona pod inny asortyment.

Marcin Kaźmierczak

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
27 56 karbinadel

Nazywanie tego, co sprzedają w Biedronce serami i wędlinami jest grubym nadużyciem

! Odpowiedz
25 10 szlachta-nie-pracuje

na serach się nie znasz ja wpierdzielam krakusa eksportową i sobie chwalę

! Odpowiedz
10 17 karbinadel odpowiada szlachta-nie-pracuje

Ubawiłeś mnie. Krakus jest rzeczywiście dobry, ale żadna w tym zasługa Biedronki, bo to stara polska marka, a nie dyskontowy szajs. Ja mówiłem o wyrobach marki Jeronimo Martins

! Odpowiedz
3 55 wind71

W Biedronce przydałaby się 'wiosenne porządki', mycie podłóg i czytelne poukładanie towaru.

! Odpowiedz
14 57 zenonn

W Biedronkach mięso luzem już było i chętnych ubyło, zlikwidowano.
Kupujących produkty z lady w hipermarketach jest mało, bywają "odświeżane".
Antybiotyki, gmo, perhydrol, sterydy, środki grzybobójcze gratis

Niewiele jest sklepów, z tłumem chętnych, gdzie zjadliwe ryby, wędliny, sery z lady warto kupić.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
10 93 --__hubert__---__--__--__--__-

Większość robi zakupy w swojej okolicy , nasycenie marketów jest już spore . W biedronce to ja proponuję najpierw posprzątać palety które stoją w alejkach , albo usunąć regały i stawiać same palety :) Ja wspieram polskie sieci , przyjdzie kryzys to część podzieli losy Praktikera.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne