REKLAMA

VARSAV GAME STUDIOS S.A.: Aktualizacja informacji na temat gry Everdream Valley produkowanej przez spółkę Mooneaters S.A.

2022-12-15 13:53
publikacja
2022-12-15 13:53
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 18 / 2022
Data sporządzenia: 2022-12-15
Skrócona nazwa emitenta
VARSAV GAME STUDIOS S.A.
Temat
Aktualizacja informacji na temat gry Everdream Valley produkowanej przez spółkę Mooneaters S.A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd VARSAV Game Studios (dalej: "Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 15.12.2022 gra Everdream Valley (dalej: „Gra”), produkowana przez Mooneaters S.A. – spółkę zależną Emitenta (dalej: „Spółka zależna”) uzyskała status PC Master, tj. zakończono prace nad jej pełną wersją na urządzenia PC.

Zakończenie produkcji Gry na urządzenia PC pozwala na rozpoczęcie jej portowania na konsole Nintendo Switch oraz PlayStation generacji 4 i 5.

Premiera Gry na PC, Nintendo Switch oraz PlayStation generacji 4 i 5 jest planowana na wszystkie powyższe urządzenia na II kwartał 2023 roku. O szczegółach dotyczących dokładnej daty premiery Gry, Emitent będzie informował w odrębnym raporcie bieżącym.

Jednocześnie Emitent informuje, iż Everdream Valley otrzymało główną nagrodę – Game Of The Year w Nordic Game Discovery Contest podczas Game Wave Festival w Tallinie, wygrywając z grami, które kwalifikowały się do głównego finału podczas sześciu regionalnych kwalifikacji. W nagrodę Gra oraz Mooneaters S.A. otrzymają wsparcie marketingowe od agencji Games Branding, coaching oraz networking od Nordic Game Ventures oraz darmowy udział w kolejnych targach Nordic Game.

Zarząd Emitenta uznał niniejszą informację za poufną w rozumieniu art. 17 ust. 1 rozporządzenia MAR ze względu na posiadanie przez Emitenta 50,62% akcji Spółki zależnej i potencjalny wpływ premiery Gry na wartość posiadanego przez Spółkę pakietu akcji w Spółce zależnej.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki