REKLAMA

UNIFIED FACTORY S.A.: Unified Factory S.A. zawarł umowę z firmą z Danii.

2016-10-05 07:35
publikacja
2016-10-05 07:35
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 24 / 2016
Data sporządzenia: 2016-10-05
Skrócona nazwa emitenta
UNIFIED FACTORY S.A.
Temat
Unified Factory S.A. zawarł umowę z firmą z Danii.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Unified Factory S.A. podpisał umowę z Concare IT A/S z siedzibą w Ringsted, Dania. Jej przedmiotem jest wdrożenie systemu bazującego na rozwiązaniach platformy Customer Service Automation, a następnie wsparcie serwisowe i konsultingowe w zakresie eksploatacji systemu /utrzymania/ przez okres 24 miesięcy z możliwością jej automatycznego przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.

Wdrożenie realizowane przez Unified Factory S.A. obejmuje moduły w zakresie automatyzacji procesu obsługi oraz zintegrowanej komunikacji z klientem za pośrednictwem różnych kanałów i funkcjonujących w modelu omnichannel.

Z tytułu zrealizowania umowy, Unified Factory S.A. otrzyma jednorazowe wynagrodzenie z tytułu wdrożenia, a następnie wynagrodzenie abonamentowe płatne przez okres 24 miesięcy, a w przypadku przedłużenia umowy, przez kolejne 12 miesięcy.

Concare IT A/S jest skandynawską firmą o międzynarodowym zasięgu dostarczającą usługi i rozwiązania CRM dedykowane dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Posiada swoje oddziały, poza Danią, także w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach z obszaru CRM SuperOffice, Erply, we wdrożeniach i wsparciu dla produktów Microsoft oraz outsourcingu usług IT.

Komentarz Zarządu

Umowa z Concare IT A/S ma strategiczne znaczenie dla Unified Factory S.A., będąc pierwszym etapem rozwoju sprzedaży usług i rozwiązań klasy Customer Service Automation na rynek skandynawski, który zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Zarządu jest dla Spółki bardzo perspektywiczny. Dodatkowo otwiera możliwości kolejnych wdrożeń w pozostałych oddziałach zagranicznych Concare IT A/S. Dlatego Zarząd Unified Factory S.A., zdecydował o zakwalifikowaniu umowy jako znaczącej dla Spółki.



MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2016-10-05 Maciej Okniński Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki