REKLAMA

Trejdoo.com i BigChina.pl łączą siły

2012-02-15 08:00
publikacja
2012-02-15 08:00

Uruchomiona przez spółkę Igoria Trade platforma wymiany walut i zabezpieczania transakcji escrow - Trejdoo.com - rozpoczyna współpracę z kolejnym partnerem. Jest nim serwis BigChina.pl skierowany do importerów towarów z Chin. Umowa o współpracy to element strategii, która zakłada ekspansję spółki Igoria Trade na rynki wschodnie i pośredniczenie w kontraktach finansowych między Polską, a Chinami.


Platforma Trejdoo.com wystartowała w styczniu 2012 roku. To pierwszy z projektów notowanej na NewConnect spółki Igoria Trade, która planuje świadczyć innowacyjne usługi finansowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dwie z nich uruchomione zostały już na platformie Trejdoo.com, która umożliwia wymianę walut w internecie oraz zabezpieczanie transakcji finansowych z użyciem rachunku powierniczego escrow w internecie.

W ramach promocji usługi escrow Igoria Trade rozpoczęła właśnie współpracę partnerską z serwisem BigChina.pl. Plany rozwoju sięgają jednak dalej:

 

- W 2012 roku planujemy rozszerzenie działalności poprzez oferowanie swoich usług i wspieranie obsługi transakcji import-eksport na platformie internetowej Trejdoo. Igoria Trade zamierza zwrócić szczególną uwagę na rozwój oraz bezpieczeństwo obsługi tych transakcji pomiędzy klientami krajowymi, a klientami na Wschodzie, tj. w Rosji, na Ukrainie, w Chinach w Hong Kongu i w Indiach. Naszym celem jest stworzenie standardu rozliczeniowego, który zapewni bezpieczne, elastyczne i zintegrowane usługi na rachunku escrow – mówi Wojciech Kuliński, prezes Igoria Trade i pomysłodawca Trejdoo.com./ Trejdoo.com
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~Jan
Owszem Tejdoo.com łączy użytkowników, dlatego można wymienić walutę po atrakcyjniejszym kursie niż gdzie indziej. Ponadto Trejdoo.com umożliwia negocjację kursu z dalerem, co pozwala na na dopasowanie ceny do oczekiwań klienta, oraz otrzymianie dodatkowych informacji o aktualnych trendach rynkowych. Także trejdoo.com umożliwia rezerwację Owszem Tejdoo.com łączy użytkowników, dlatego można wymienić walutę po atrakcyjniejszym kursie niż gdzie indziej. Ponadto Trejdoo.com umożliwia negocjację kursu z dalerem, co pozwala na na dopasowanie ceny do oczekiwań klienta, oraz otrzymianie dodatkowych informacji o aktualnych trendach rynkowych. Także trejdoo.com umożliwia rezerwację kursu dla firm, oraz szybkie i tanie przelewy międzynarodowe (to Europejska Instytucja Płatnicza) np. przelewy z UK do Polski za 2 funty brytyjskie i środki są w Polce w około 1 godziny - te z kolei można szybko i korzystnie wymienić na PLN dodatkowo negocjuje lepszą ofertę z dealerem I szybko przesłać na rachunek w Polsce. Firma współpracuje z większością banków w Polsce więc przelewy w obrębie Polski idą także szybko. Poza wymianą walut i przelewami na Trejdoo.com można otworzyć rachunki IBAN w wielu walutach do otrzymywania wpłat od osób trzecich, korzystać z escrow (zabezpieczenie transakcji dwóch stron), czy uzyskać kartę prepaid walutową, którą można korzystnie zasili przez trejdo.com.
karolinazywczyk
Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii o Trejdoo.com. W najbliższym czasie skorzystam. Widziałam ofertę i umożliwiają wymianę 14 walut, co mnie satysfakcjonuje.
~Tomek
osobiście wolę inne kantory internetowe - wystarczy zajrzeć na zestawienie wszystkich kantorów strefawalut.pl, podane są tam aktualne kursy walut a Trejdoo, podobnie jak Walutomat to platformy wymiany walut między użytkownikami

Powiązane: Chiny

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki