REKLAMA

Tele-Polska Holding S.A. nagrodzona za najlepszy serwis Relacji Inwestorskich

2010-10-12 15:26
publikacja
2010-10-12 15:26
1 października 2010 roku Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych (SEG), podczas wieczornej gali V Kongresu Zarządów Spółek Giełdowych, nagrodziło spółki najlepiej wykorzystujące nowe media w komunikacji z inwestorami oraz akcjonariuszami, w ramach IV edycji konkursu Złota Strona Emitenta. Nagrody przyznano w pięciu kategoriach związanych z przynależnością do danego indeksu lub rynku. W kategorii spółek z NewConnect laureatem została Tele-Polska Holding S.A.

Wyboru laureatów dokonała kapituła pod przewodnictwem Ludwika Sobolewskiego - Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W jej składzie znaleźli się uznani przedstawiciele inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych, analityków, osobistości najważniejszych instytucji rynku kapitałowego, reprezentanci mediów, jak również, specjaliści od marketingu oraz artyści.

Dla młodej na rynku kapitałowym spółki, przyznana nagroda ma szczególną wartość i motywuje do dalszej pracy. Od początku staramy się prowadzić otwarty dialog z inwestorami i akcjonariuszami. Internet jest narzędziem do tego niemal idealnym. W każdej chwili i z każdego miejsca, zainteresowani mogą sięgnąć do informacji prezentowanych w naszym serwisie lub zadać nam bezpośrednio pytania. Naszym zadaniem jest udostępnić te informacje w przystępnej, zrozumiałej i rzetelnej formie, choć oczywiście z poszanowaniem obowiązujących nas przepisów – powiedział Marek Montoya, Członek Zarządu Tele-Polska Holding S.A. odpowiedzialny za Relacje Inwestorskie.

Nie ograniczamy się jednak przy tym wyłącznie do własnego serwisu inwestorskiego. Jesteśmy aktywni na portalach społecznościowych oraz śledzimy fora internetowe związane z naszą spółką, nierzadko wchodząc w bezpośrednią interakcję z obecnymi akcjonariuszami i potencjalnymi inwestorami. Wielu z nich, może także uważać się za autorów tego sukcesu, gdyż swoimi uwagami, opiniami, a nieraz także radami, przyczyniają się do tego, aby nasze działania w zakresie Relacji Inwestorskich stawały się coraz lepsze. Bardzo im dziękuje – dodał Marek Montoya.
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki