Szydło: PiS uruchomiło call center, by telefonicznie zachęcać do udziału w wyborach

PiS uruchomiło call center, by telefonicznie zachęcać do udziału w wyborach - poinformowała b. premier, europosłanka PiS Beata Szydło. Ona i b. minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska wyruszają na spotkania wyborcze. Żeby zwyciężyć trzeba ciężko do końca pracować - podkreśliła Szydło.

(fot. Mateusz Włodarczyk / ZUMA Press)

Na konferencji prasowej w Warszawie Szydło poinformowała, że od czwartku rusza call center PiS, którego obsługa będzie dzwonić do Polaków i zachęcać do udziału w wyborach.

Apelowała jednocześnie, by osoby, do których dodzwonią się osoby z call center zechciały z nimi porozmawiać. "Oni będą państwu mówili o tym, jak ważne są te wybory i przede wszystkim do wyborów trzeba pójść" – powiedziała Szydło.

Zwróciła jednocześnie uwagę, że jest bardzo wiele sondaży, które pokazują, że zwycięstwo PiS jest pewne. "Bardzo byśmy się cieszyli, gdyby tak rzeczywiście było i robimy wszystko, by tak się stało i wierzymy w to, że zwyciężymy. Ale żeby zwyciężyć, trzeba przede wszystkim ciężko do końca, do ostatniej godziny, minuty kampanii pracować" - zaznaczyła.

Dlatego, jak poinformowała, wraz Rafalską ruszają "na szlak" po Polsce, by spotykać się z wyborcami. Podczas czwartkowego objazdu odwiedzą Brwinów, Mszczonów oraz Łódź.

"Będziemy spotykać się z państwem. Rozmawiać i przypominać o tych wielu projektach, które zostały zrealizowane. O tej ogromnej rewolucji społecznej, która została przeprowadzona. Do zrobienia jest wiele, mamy nowe propozycje, mamy nowe pomysły" - zapewniła Szydło.

Podkreślała, że "sondaże wyborów nie wygrywają" i czasem są elementem, który może wpłynąć na zniechęcenie do pójścia na wybory. "Ktoś czyta i myśli sobie: +no dobrze, przecież oni i tak na pewno wygrają, albo wybory są rozstrzygnięte, po co pójść do wyborów+? Każdy głos jest ważny, każdy nasz głos, każdego z nas, jest niezwykle ważny" - powiedziała Szydło.

Rafalska podkreślała, że "wygrywa się za metą, a ta meta jest 13 (października)". "Apelujemy nie tylko do naszych wyborców o pełną mobilizację: pójdźcie na te wybory, nie zostawajcie w domu, to niezwykle ważne" – apelowała była minister pracy.

Jednocześnie zapewniała, że PiS jest gwarancją kontynuacji projektów takich jak Rodzina 500 plus, czy Dobry Start. "Nasza siła to nasza wiarygodność" – powiedziała Rafalska. (PAP)

Autor: Rafał Białkowski

Źródło: PAP
Ludzie:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 2 jaykob

Zaraz.. zaraz... Czy to będzie taka forma telemarketingu? Tylko, że za pieniądze Polaków? Naprawdę nie ma pilniejszych wydatków w państwie Polskim?

! Odpowiedz
18 0 drabio

Lepiej zrobiliby porządek z Banasiem, Kuchcinskim i paru innymi cwaniakami. Ci ludzie z call center mogliby np pilnować porządku na SORze lub popracować w szkole jako korepetytor trudnej młodzieży. Gwarantuję że wśród większości z nich zapał w nawracaniu na ideologię koryta dla ludzi władzy opadlby gwałtownie.

Kazdy czas ma swoich bohaterów czyli postacie które wzbudzają podziw i są dla nas przykładem ale nie są to ludzie z telewizji czy plakatu wyborczego. Nie jest to Banaś Kuchcinski Morawiecki czy Kaczyński tylko lekarze pracujący naście godzin na SOR robiący jednocześnie zabiegi czy w wrecz operację pomiędzy przyjmowaniem pacjentów czekajacych naście godzin (nierzadko z bólem, rana czy złamaniem). To są nauczyciele którzy pasja, cierpliwością wbrew nagonkom władzy presji otoczenia wykonują swoją pracę za małe pieniądze. Zawod, do którego musieli się uczyć i wiele poświęcić. Jest wiele innych przykładów....

WY Z WASZYM CALL CENTER JESTESCIE KARŁAMI!!!!!!! Tak gam...obie tylko chciwymi KARŁAMI rzadnymi władzy i pieniędzy z pociotasami porozstawinymi w spółkach skarbu państwa.

Dzwońcie dzyń dzyń

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
8 5 silvio_gesell

Wcale mnie to nie dziwi, bo doktryną PiS jest korporacjonizm (przeciwny socjalizmowi i liberalizmowi). To jest partia pragmatyczna, a nie ideologiczna.

! Odpowiedz
11 2 karbinadel

Kopia KPCh

! Odpowiedz
1 5 silvio_gesell odpowiada karbinadel

A mamy już gospodarkę planową jak w Chinach, czy coś przeoczyłem? ¯\_(ツ)_/¯

! Odpowiedz
19 14 karbinadel

Już i tak wystarczająco dużo różnej hołoty dzwoni, jeszcze tylko PiS w tej menażerii brakuje...

! Odpowiedz
21 10 lubi01

Trolom teraz zainstalowali telefony na biurkach, samo trolowanie w necie nie wystarcza.

! Odpowiedz
23 15 anty12

Jak one wyrusza na spotkania to na pewno spadnie im poparcie. Beatka powie, ze im premie sie nalezaly, a ta ruda ze od 500+ dzieci ubylo.

! Odpowiedz
7 15 xiven

pisowskie callcenter - partii wygranej dzwoni do wyborcy PO - partii przegranej i triumfalnie przypomina mu że jest przegrany

jak ktoś lubi wkurzać ludzi to będzie się świetnie bawił przy tym projekcie

! Odpowiedz
34 32 grzegorzkubik

To może być trudny temat bo jak trafią na PO-wski beton to będzie brzydka rozmowa:)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,4% I 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% I 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 282,8 zł I 2020
Produkcja przemysłowa rdr 1,1% I 2020

Znajdź profil