REKLAMA

Startuje sprzedaż Funduszy QUERCUS w CDM Pekao S.A

2008-09-23 15:32
publikacja
2008-09-23 15:32
W dniu dzisiejszym rozpoczęła się sprzedaż Funduszy QUERCUS w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. Dostępność Funduszy QUERCUS zwiększyła się tym samym o kolejnych 90 placówek.
„Zawarcie umowy z CDM Pekao S.A. to dla nas bardzo ważne wydarzenie, szczególnie biorąc pod uwagę znaczącą pozycję tej instytucji na rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce. Mamy nadzieję, że w długim terminie będzie to jeden z największych dystrybutorów Funduszy QUERCUS.” – komentuje Paweł Cichoń, Wiceprezes Zarządu Quercus TFI S.A. 

Quercus TFI S.A. to pierwsze w Polsce towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych Inwestorów. Towarzystwo zostało założone w sierpniu 2007 roku przez grupę doświadczonych specjalistów z branży inwestycyjnej. W lutym 2008 roku Quercus TFI S.A. otrzymało zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności. Kilka tygodni później zaoferowane zostały  

4 pierwsze unikalne subfundusze wchodzące w skład funduszu QUERCUS Parasolowy SFIO. 
Niespełna pół roku od rozpoczęcia działalności, Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zadebiutowało na rynku NewConnect, stając się pierwszą publiczną spółką w sektorze TFI w Polsce.

/ PR News
Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki