Praca marzeń? W Polsce szukają trenerów pokemonów

Wymagana odwaga, doświadczenie i gotowość do podjęcia pracy w terenie. Na fali popularności gry Pokemon Go jedna z agencji interaktywnych na terenie Polski poszukuje trenerów pokemonów. 

(fot. Hitoshi Yamada / FORUM)

Ogłoszenie o pracę zamieszczone przez jedną z agencji pośredniczących w zatrudnieniu Weegree okazuje się jak najbardziej prawdziwe. Patryk Suliga potwierdza, że jego firma poszukuje dla swojego klienta profesjonalnego trenera pokemonów.

Agencja interaktywna, której pośredniczy Weegree, oferuje zatrudnionym: atrakcyjne wynagrodzenie, telefon służbowy, odzież roboczą, wyżywienie, a także możliwość wyboru pokemona startowego (Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Pikachu).

Warunki zatrudnienia trenera pokemonów

Agencja poszukuje 4 trenerów, którzy w ciągu trzech dni w godzinach 08.00-16.00 w Opolu będą zastawiać pułapki typu "Lure" w celu złapania jak największej liczby pokemonów.

Każdy z trenerów zostanie wyposażony w odpowiedni sprzęt do pracy, typu odzież sportowa, smartphone z dostępem do internetu oraz łącznie otrzyma 200 pułapek Lure Module o wartości około 1000 zł.

Firma zapewnia wynagrodzenie w wysokości 10 zł netto za godzinę na umowę zlecenie wraz z wyżywieniem w restauracji Siódma Rano w Opolu.

Praca trenerów z poszukiwań pokemonów zostanie dodatkowo nagrana i wyemitowana 
na kanale Youtube "Bez kanału".

W zamian agencja oczekuje od kandydatów:
- dyspozycyjności w wybranych terminach,
- zgody na wykorzystanie wizerunku,
- doświadczenia w obsłudze aplikacji mobilnych,
- gotowość do podjęcia pracy w terenie,
- kreatywności,
- doświadczenie w grze "Pokemon Go",
- pozytywnego nastawienia i chęci do dobrej zabawy.

Powyższe zajęcie nie jest nowością w Stanach Zjednoczonych. Na portalach internetowych można znaleźć profile osób, które za kwotę ok. 20 dolarów za godzinę pracy będą tropić pokemony. Opisują swoje umiejętności, wskazują obszar działania i warunki zatrudnienia. 

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Papakaan

Witam.
Poszukuje osob chetnych do pracy w Niemczech na stanowisku - opiekun seniorow. Praca w pelnym wymiarze czasu (8h). Kontrakty jedno, trzy i szescio miesieczne, z mozliwoscia przedluzenia. Legalnie i z pelnym pakietem ubezpieczen.
Wiecej informacji znajda Panstwo na stronie:
www.neopram.eu
Prosze zostawic kontakt. Oddzwonie w ciagu 24h

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Vito

Sterowanie ludźmi, manipulacja. Jprdl niektórzy to mają nasrane w głowie.

! Odpowiedz
0 1 ~Vito

Takiego krypto bólu dupy dawno nie czytałem.

! Odpowiedz
8 3 ~smoker

za 10 na godzinę nie wstaje z wyra. tj poniżej nowej stawki min. 12,50/h ....

! Odpowiedz
1 6 ~gosc

12.5 brutto, a 10 masz netto. Policz sobie co lepsze

! Odpowiedz
6 2 ~dew

banka sterowania ludzmi powoli rosnie.pokemony i szukanie ich po ulicach korzystajac z map haha. wiecie co to jest gps i testy nowego osprzetu satelitow? usd jakos musza sie zwrocic.

! Odpowiedz
8 4 ~Liszka

Dzięki tej "grze"wszystkich graczy i ich rodziny i okolice i domy i mieszkania i itd.wszystko pięknie nagrane i można ładnie to dalej sprzedać za grubą kasę,super nokie? Brawo dla naiwnych!

! Odpowiedz
10 4 ~noproblem

bravoo, bravoo.ludzie lykajcie takie rzeczy.okulisci,dostawcy netu,firmy od dawna trzepia nieziemska kase na waszej glupocie w dazeniu do bycia trendy i jazzy.wow jestescie supernowoczesni. Bravo.ktosnapisal, ze to nbieganie na swieżym powietrzu. buahahahahaha

! Odpowiedz
0 2 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
4 8 ~x-y-z

Rzeczywistość staje się zbyt trudna dla wielu aby się z nią zmierzyć, więc część populacji ucieka w świat wirtualny. Ale tam nie znajdą ani "prawdziwych" pieniędzy, ani jedzenia czy mieszkania. Przeżywamy koniec starego świata jaki znamy, a nowy świat dopiero w bólach się rodzi.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.