REKLAMA

Banki też chcą skorzystać na "Czarnym piątku". Pożyczki specjalnie na Black Friday

2019-11-28 07:00
publikacja
2019-11-28 07:00

Co trzeci Polak planuje wydać na wyprzedażach ponad 300 zł, wynika z badania KPMG. Na gorączce związanej z Black Friday skorzystają nie tylko właściciele sklepów, ale również banki, które chcą "przygotować" konsumentów na nadchodzące wyprzedaże. 

/ fot. Pressmaster / Shutterstock

"Weź pożyczkę i przygotuj się na Black Friday" - głosi slogan Banku Pekao SA.Od 25 do 30 listopada 2019 roku klienci mogą skorzystać z oferty z prowizją wynoszącą 3 proc. Pożyczka Ekspresowa pozwala na wzięcie do 250 tys. zł na dowolny cel, okres kredytowania może trwać do 8 lat i nie ma konieczności posiadania w banku konta. Aby ją uzyskać, należy złożyć wniosek w jednym z oddziałów. 

"Kupuj to, czego potrzebujesz" - to hasło ING Banku Śląskiego, który zachęca swoich klientów do zabezpieczenia środków na rzecz nadchodzących promocji. Prowizja od pożyczki wynosi 0 złotych, a oprocentowanie dla pożyczki z ubezpieczeniem 7,88. RRSO dla tej oferty to 9,26 proc. 

"Pewnie przyda Ci się dodatkowa gotówka" - pyta Santander Bank Polska i kontynuuje "Podpowiadamy, które produkty banku sprawdzą się na zakupach. Upoluj więcej na przecenach". Choć bank nie przygotował konkretnej oferty na najbliższe kilka dni, zachęca, aby zainteresować się kredytem gotówkowym, kartą kredytową lub kredytem na rachunku płatniczym. 

"Chwytaj okazję przed świętem okazji!" czytamy na stronie mBanku, który w ramach Black Friday oferuje 0 proc. prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego z kodem "Okazja". Hasło działa dla kredytów od 10 do 50 tysięcy złotych, a RRSO wynosi 9,27 proc. Promocja wystartowała w piatek 22 listopada o godzinie 12:00 i potrwa do poniedziałku 2 grudnia do godziny 12:00. 

WS

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki